Студентська республіка у Житомирі


Близько тридцяти наметових містечок вмістили в собі щонайменше триста учасників вже звичного для житомирської молоді свята.
Достатньо важливу роль в ході студентського дійства відіграли вибори студентського мера. Цьогоріч кандидатів було двоє: представник агроекологічного університету Анатолій Криворучко та випускник держуніверситету ім. І. Я. Франка Віталій Кирилюк. Кандидатів висунули і підтримували два потужні виборчі блоки, а перемогу здобув представник молодіжної "Нашої України" В. Кирилюк.
Достатньо цікавим видався і влаштований другого дня "круглий стіл" за участю представників усіх команд, а також Житомирського міського голови В. Т. Шелудченко, начальників обласного та житомирського міського управлінь у справах сім'ї, молоді та спорту. На круглому столі було висловлено багато цікавих думок, зокрема пропозиція долучати до підготовки майбутніх "Студентських республік" систему студентського самоврядування усіх житомирських навчальних закладів.
Не обійшлося без новації і на медійному "фронті": до уваги студентів (та й власне всіх житомирян) потрапив молодіжний журнал "Нове покоління Житомирщини", перший номер якого вийшов якраз перед початком дев'ятої "Студентської республіки". Можна висловити надію, а ще краще – побажання, аби журнал став справді бажаним і популярним виданням серед молоді міста і загалом Житомирщини.


Bookmark and Share