За підтримки Рівненського осередку МСНУ на Рівненщині відбувся рок-фестиваль «Тарас Бульба»


На ювілейний цьогорічний рок-марафон з’їхалися 25 музичних гуртів зі всієї України, найвідомішими серед яких були “Кожному Своє” м. Львів, “Pins” м. Кременчук, “Slap” м. Луцьк, “7 Небо” м. Львів, “Витівки” м. Київ. Завітали на фестиваль “Тарас Бульба” Шон Карр та гурт “D.V.S.”, які представили всій новий альбом “Big Fish” в стилі сучасного англійського рок-н-ролу.
Центральна площа міста Дубно зібрала понад п’ятитисячний натовп як шанувальників тяжкого року, так і просто небайдужої до сучасної української музики молоді. Протягом трьох днів усі присутні отримували справжній драйв та дике задоволення від “живого” року, а та енергія, що лилась зі сцени, залишиться це на довго в серцях молоді.
Степан Барна підготував спеціальний приз від “молодіжки” за виконавську майстерність, який вручив київському гурту “Витівки”. А усім присутнім голова МСНУ побажав побільше подібних фестивалів, де молодь може по справжньому виявити та реалізувати себе на повну силу. А також бути активними, креативними та гордими за свою країну, адже саме нам належить будувати її в майбутньому.Bookmark and Share