Луганський БЮТ допоміг студентам поїхати до Криму


Одним з організаторів і спонсорів поїздки виступило Луганське відділення Блоку Юлії Тимошенко. БЮТ забезпечив дорогу та проживання молоді в Криму протягом наступних 36 днів. Також перед від'їздом студентам були вручені сувеніри від БЮТ.

“Ми їдемо в село Каштани Бахчисарайского району Криму, щоб попрацювати, відпочити і поспілкуватися в хорошому колективі. На цей раз працювати ми будемо в радгоспі “Бурлюк”. На сільськогосподарські роботи ми їздимо вже 4-й рік поспіль. Тут зібралися учні двох технікумів Луганська і однієї школи. Ми всі друзі, у нас дуже дружний колектив. Я хочу подякувати всім, хто надав нам таку чудову можливість подружитися і одержати новий досвід. Від поїздки чекаємо найпозитивніших емоцій”, - поділився своїми думками один з від'їжджаючих Максим.

В ході поїздки молодь займеться прополкою сільськогосподарських культур, збором фруктів і овочів. У вільний час студенти купатимуться в морі, відвідуватимуть екскурсії в Севастополі і Бахчисараї.

“Я упевнений, що ці п'ять тижнів не пройдуть для луганської молоді без користі. За цей час вони не тільки попрацюють, але і багато чому навчаться і, звичайно ж, відпочинуть. Ми не могли залишитися в стороні від цього заходу. Робота з молоддю - один з пріоритетів в діяльності нашого блоку”, - відзначив народний депутат V скликання від БЮТ Валерій Шаманов.

У свою чергу, член БЮТ Наталія Королевська відзначила: “Ми упевнені, що від роботи і відпочинку в Криму наші студенти одержать масу задоволення і приємних спогадів. А завдяки чарівному кримському повітрю вони приїдуть веселі, здорові і щасливі. Сподіваюся, ці дні запам'ятаються як найяскравіші в їх юності”.

17 липня з Луганська до Криму відправилися 100 чоловік.

Bookmark and Share