Літня молодіжна освітня школа


Під час цієї школи також відбувалася само презентація молодіжних організацій, метою якої були обмін думками, ідеями та досвідом, а також встановлення контактів для подальшої співпраці. Серед молодіжних організацій, що робили свої презентації, можна виділити такі: Форум молодих лідерів України, «Пласт», «СПОК», «Студентська Хвиля», «Міська молодіжна рада» (м.Херсон), та інші.
За результатами Літньої молодіжної освітньої школи усі напрацювання робочих груп буде об’єднано в єдиний комплексний документ, який має стати своєрідною «Концепцією Освіти майбутнього» та лягти в основу змін щодо державної освітньої й молодіжної політики. В тому, що ці напрацювання не залишаться без уваги, а багато корисних речей все ж таки буде в подальшому впроваджуватись державними інституціями, запевнила усіх учасників Літньої школи Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, котра брала участь в круглому столі «Модель освіти майбутнього» під час другого робочого дня Літньої школи.
В останній день роботи Літньої школи усі учасники були нагороджені іменними Сертифікатами від імені Фонду, а кільком найактивнішим учасникам буде також направлена персональна подяка на адресу навчального закладу, в якому вони навчаються, з проханням додатково відзначити такого учасника за його внесок в формування освіти майбутнього.
Щодо подальшої співпраці Фонду із учасниками Літньої школи, а також з усією соціально-активною молоддю країни, під час ії роботи пролунали й були схвалені пропозиції представників Фонду щодо створення молодіжного Інтернет-ресурсу з інформацією усіх діючих цікавих пропозицій для активної й обдарованої молоді. Було проанонсовано про проведення Фондом щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу соціальних проектів (що стартує вже з літа цього року). А вже з вересня місяця має розпочати свою роботу Молодіжний національний інтелектуальний клуб, ініціаторами якого виступили найактивніші учасники Літньої школи, мета якого – об’єднати молодих інтелектуалів країни задля допомоги в реалізації їх амбітних цілей, а також пропагування молодіжного інтелектуального руху.
Весь тиждень роботи Літньої школи проходив в дусі позитивної енергетики, дружніх стосунків, з неформальним тематичним спілкуванням по вечорах («в ніч на Івана Купала», «Українське весілля», «Пляжна вечірка» тощо) з різноманітними конкурсами й змаганнями, завдяки чому молодь з усіх регіонів відчула себе справді єдиною рушійною силою незалежно від приналежності до регіону чи мови спілкування, а дехто з учасників, не бажаючи погодитись із швидким закінченням Літньої школи, вже планував найближчим часом двосторонні візити один до одного та виголосив сподівання про необхідність щорічного проведення подібного заходу, на що від представників Фонду отримали недвозначне запевнення.
Спільнота активістів молодіжних руху України погоджується із ініціативою проведення в наступному році Молодіжної школи та бажає усім молодим й активним людям плідної праці на благо країни, аби нам усім, хто переймається майбутнею долею, було про що розказати й що залишити гарного та корисного нашим нащадкам.

Михайло Єрємєєв, учасник Літньої молодіжної освітньої школи, член ВМГО «ФРІ», учасник ФМЛУ.


Bookmark and Share