Всеукраїнська Молодіжна Громадська Організація «Республіканська Християнська Молодь», 07.07.2007р. розпочала проведення молодіжної акції “Соціальна активізація молоді для збереження енергії”


В рамках реалізації програми передбачаються наступні кроки:
1. З метою визначення рівня обізнаності молоді за тематикою енергозбереження та виявлення ефективності популяризації енергозбереження провести соціальне опитування молоді.
2. Провести 10 семінарів для молоді на теми: “Споживаймо енергію розумно”, “Свідоме енергозбереження – міф чи реальність” в найбільших обласних центрах України. Планується залучити провідних спеціалістів в галузі енергозбереження, які проведуть агітаційну прес-конференцію на тему Акції.
3. Проведення тижня енергозбереження в регіонах України. Традиційно організацією напередодні опалювального сезону проводиться тиждень енергозбереження в регіонах України. Мета його очевидна - вкотре нагадати споживачам, і в першу чергу молоді, що використовувати енергоресурси (а до них належать електрична і теплова енергія та природний газ) треба розумно й економно.
4. Створити агітбригади з числа активної молоді в обласних центрах України, мета яких поширення інформації про Акцію серед пересічних громадян та безкоштовно поширення рекламно-інформаційних матеріалів.
5. Виготовити агітаційні матеріали (плакати, листівки, постери, календарики, футболки, кепки, прапори, аракалові наклейки з логотипом Акції), безкоштовне їх поширити в громадських містах серед учасників акції.
6. Провести агітаційно-освітньої кампанії в Вузах та уроки з енергозбереження та прищеплення позитивного досвіду енергозбереження серед учнів шкіл.
7. Виготовити для сфери освіти та навчання навчально-інформаційні цікаві для молоді листівки і плакати за тематикою пропаганди енергозбереження.
8. З метою вихововання культури використанння енергоресурсів підготувати матеріали до пізнавальної книги для дітей та молоді по правильному користуванню побутовими приладами “Збережи енергію”, видати та розповсюдити серед освітніх закладів обласних центрів України.
9. Взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції з енергозбереження “Енергоефективність – 2007” та представити роботу організації щодо проведення програми “Соціальна активізація молоді для збереження енергії”.
Проведення акції планується в наступних регіонах України: Київська, Миколаївська, Херсонська, Вінницька обл.

Bookmark and Share