Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко привітав переможців ХІІ Міжнародної студентської олімпіади з математики


Олімпіада була організована Організацією оцінки рівня знань та освіти Ісламської Республіки Іран за сприяння Промислового університету Шаріф та проходила на державному рівні. У ній взяли участь понад 100 студентів і керівників команд з 11 країн світу. Це переважно країни Сходу (Китай, Індонезія, Оман, Бахрейн, Бангладеш тощо), країни СНД (Україна, Таджикистан, Узбекистан та ін.), Голландія. Україну представляла збірна команда студентів-переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з математики, яка проходила на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка. У нелегкій боротьбі наші студенти вибороли призові місця, показавши високі результати (1 золота, 2 срібні та 2 бронзові нагороди).

Науковим керівником команди був асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Мітін Дмитро Юрійович, керівником делегації - Журавльова Наталія Василівна, зав. сектором Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Науково-методичне забезпечення участі команди України у міжнародних змаганнях здійснювало Міністерством освіти і науки України.

Учасникам олімпіади традиційно пропонувалось взяти участь у чотирьох турах (2 дні по 2 тури в день, тривалість кожного туру 2 год.): математичний аналіз, численний аналіз, на вибір - алгебра або дослідження операцій, а також лінійна алгебра. Запропоновані задачі передбачали наявність у студентів знань з нормативних курсів, що відповідають рівню бакалавра з математики чи прикладної математики.

Слід відзначити, що результат, який показав за кількістю балів Олександр Рибак - найкраще досягнення в індивідуальному заліку серед всіх учасників міжнародної олімпіади.

У командній першості студенти України посіли почесне друге командне місце, поступившись лише збірній команді студентів Ісламської Республіки Іран. По 2 срібні медалі отримали команди України та Китаю. По 1 бронзовій нагороді мають Китай, Іран, Голландія.

У вільний від змагання час для студентів було організовано низку цікавих екскурсій, які ознайомили гостей з історичними та культурними пам'ятками Ірану.

Bookmark and Share

Ищите репетитора? Мы бесплатно здесь подберём вам среди 7738 вариантов наиболее подходящие.