Чому студенти НДУ ім. Гоголя й досі залякуються ?


Мабуть, кожен погодиться, що студенти відігравали чи не найактивнішу роль п д час Помаранчевої революції. Вони мерзли, голодували, переслідувались, а зараз частина із них опинилась там, де й була до революції. На прикладі Ніжинського державного університету імені Гоголя, можна побачити загальнодержавну ситуацію провінційних університетів.

Сюжет класичний: ректор Яковець В.П. колишня довірена особа В. Януковича, яка чинила протиправні дії під час виборів, і дос іобіймає посаду ректора. Людина, за наказом якої проводились рейди по гуртожитках з метою вилучення опозиційних матеріалів та символіки, залякування та облік студентів, які брали участь у мітингах на підтримку нині діючого президента, застосовувались індивідуальні бесіди із студентами та викладачами, позиція яких була на думку ректора "неправильною".

Мали місце систематичні примусові зібрання студентів, де проводилась агітація на підтримку одного кандидата і обливання брудом іншого, не обійшлось і без зігнання студентів на зустріч з Януковичем, присутність яких контролювалась кураторами та складеними заздалегідь списками. Врешті - решт людина, яка розповсюджувала брехливі чутки та наклепи, як про "підкуплених помаранчевих" студентів (тобто нас), так і про нині діючого Президента України та його родину. І це на посаді ректора!!!

Під час помаранчевої революції В.П.Яковець також відзначився, викликавши машину держ. охорони із автоматами і в бронежелетах на студентів, які блокували двері університету в знак протесту проти фальсифікацій 21.11.2004. Розслідування вимагає нформація (яка зараз категорично замовчуеться і спростовується), щодо спроби розігнати студентів за допомогою пожежної машини. Крім цього індивідуальні погрози та обіцянки "пригадати" все на сесії.

Це було в минулому, а що ж ми маємо зараз???
Лише бажання Яковця В.П. всидіти на теплесенькому місці посади ректора.

Після підняття питання студентами про те, що людина, яка вчинила подібні речі не має права обіймати посаду ректора, почались систематичні (щоденні) бесіди, не гребуючи погразами і залякуваннями, декани видно совість втратили зовсім, некажучи вже про якісь моральні цінност .(Ну влаштуйте нам різню, яку ви обіцяли, привселюдно, а не наодинці в себе у кабінеті).

Ситуац я взагалі переходить всі допустимі розумні межі у випадку покривання ректором викладача правознавства!!!? Полуляха В.В.(полковника міліції у в дставці), який нині не покараний і навіть не звільнений з роботи за організацію фальсифікацій за відкріпними талонами 21.11.2004р., інакше як насміханням над законом не назвеш.

Найбільше болить за те, що це діється за мовчазної згоди влади, у яку ми вірили і за яку боролись. Невже за це ми так довго мерзли? За те, щоб нас залякували і пресували зараз!? Як можна розпалювати вогонь патріотизму, надії, гордості за свою країну, а потім знову нас втоптувати в бруд і відібрати те, за що ми боролись, про що мріяли, відібрати Свободу.

Хотів би звернутися до високопосадовців нашої держави: Хоча надія і вмирає останьою, вона все ж таки вмирає.

Я хочу,щоб кожен з вас подумав над тим, хто і коли буде за це відпов дати і чи відповість взагалі. Відкрийте врешті решт очі й подумайте за що ж студентів Ніжинського державного університету ім.Гоголя так переслідують.

www.kuchmizm.info

Bookmark and Share