ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТАБІР, НА ЯКОМУ ПЕРЕБУВАЛА ДОНЬКА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


Тож, ми повідомляємо останню інформацію про табір „Літопис рідної землі”, який щороку організувує Пласт для найменших пластунів, новаків.
Табір, на якому перебувала донька Президента Софійка Ющенко, підійшов до свого завершення і діти від'їзджатимуть по своїх домівках сьогодні.
16 липня відбулась екскурсія старших дітей до музею Степана Бандери, молодші пластуни подорожували до музею архітектури і побуту на Прикарпатті у місті Галич. Дві групи автобусів, по два та три автобуса відповідно, супроводжували міліцейські машини. На зворотній дорозі з музею у Галичі сталася невелика ДТП, у яку потрапив останній автобус. „Всі діти цілі та неушкоджені”, - прокоментувала ситуацію комендант табору Наталка Кияк. „Із трьох автобусів, які їхали, останній трохи відстав від колони і зіткнувся із рейсовою маршруткою. Ми відкликали два перших автобуси і всі діти пересіли туди, а водій залишився на місці для з’ясування обставин”. Софійка Ющенко у цьому автобусі не перебувала, інші діти також не постраждали.

Наступного дня відбувся прес-тур для журналістів на табір на Івано-Франківщині. Всі бажаючі могли поспілкуватись як із самими дітьми, так із їх виховниками, а також із керівництвом табору.

П Л А С Т
Національна скаутська організація України
м. Київ, вул. Січневого повстання, 11а/27
тел./факс (044) 280-85-55, press@plast.org.ua, www.plast.org.ua
Ліна Остапчук, (050) 438 29 13

Bookmark and Share