Круглий стіл «Гідна Україна»


18 липня 2007 року об 14.00 відбувся круглий стіл в місті Кривому Розі у приміщенні Українського політехнічного технікуму (пр. К. Маркса, 66), у роботі якого прийняни участь 25 представників 20 організацій м. Кривого Рогу. З них 8 керівників вищіх навчальних закладів м. Кривого Рогу, 3 посадові особи органів місцевого самоврядування, 7 керівників громадських організацій та 2 представника ЗМІ.

Під час зустрічі були презентовані:

- Проект «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» та діяльність ресурсно-інформаційного центру (РІРЦ);

А також:

- результати проведеного Київським міжнародним інститутом соціології Всеукраїнського соціологічного дослідження «Стан корупції в Україні» в аспекті Дніпропетровського регіону

Круглий стіл організовали Благодійною організацією ”Дніпровська асоціація розвитку регіонів”, що є регіональним ресурсно-інформаційним центром в Дніпропетровській та Запорізької областях за проектом «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» за фінансової підтримці Агентства США з Міжнародного розвитку (АМР США) під керівництвом Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI)спільно з Міськвиконкомом м. Кривого Рогу, Українським політехнічним технікумом та молодіжною громадською організацією "Інститут інформаційного суспільства" .

Учасники зустрічі дізналися про грантові та тренінгові програми, що пропонує проект «Гідна Україна» для громадських організацій та ЗМІ, а також про успішний досвід співпраці громадської організації з вищим навчальним закладом на прикладі молодіжної громадської організації "Інститут інформаційного суспільства" з Українським політехнічним технікумом.

Джерело : МГО "Інститут інформаційного суспільства"
Автор : Удовенко Валерій Олександрович


Bookmark and Share