Львівські студенти-медики створять ГО «Здоров’я України»


Цієї неділі львівські студенти-медики разом з активістами студентського руху вирушають у всеукраїнське турне з метою створення в подальшому Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Здоров’я України». Про це розповів майбутній голова згаданої організації, а в минулому – голова страйкового комітету ЛНМУ ім. Данила Галицького Олександр Хома.

За словами О.Хоми, страйкком студентів ЛНМУ ім. Данила Галицького припинив свої існування, але частина його представників продовжуватиме активну роботу й надалі.

«Метою створення ГО «Здоров’я України» є досягти послідовних та системних змін в українській медицині. Ми ініціюватимемо громадські обговорення нинішніх проблем медицини в суспільстві, підтримуватимемо наукову роботу студентів-медиків, а влітку маємо намір провести літню школу-семінар «Менеджмент у медицині»», – розповів О.Хома.

Як повідомив інший активіст майбутньої громадської організації Руслан Секела, наразі у турне поїдуть лише львівські студенти. «Ми маємо на меті створити філії ГО «Здоров’я України» у всіх медичних вузах держави», – наголосив він.


Джерело : ЗІК, www.civicua.org

Bookmark and Share