1 квітня виповнюється 70 років Севастопольському військово-морському інституту ім. П.С.Нахімова


З нагоди цієї дати свої привітання професорсько-викладацькому складу, курсантам і офіцерам, випускникам і ветеранам інституту надіслав командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Тенюх.

“Кожен флот та армія світу здатні бездоганно виконувати властиві їм завдання лише за умови, коли вони мають висококваліфікованих фахівців - професіоналів, які володіють глибокими теоретичними і практичними знаннями у військовій галузі та мають практичний досвід застосування сил.

Кузнею саме таких кадрів для Військово-Морських Сил Збройних Сил України є Севастопольський військово-морський ордена Червоної Зірки інститут імені П.С.Нахімова, правонаступник Чорноморського вищого військово-морського училища.

Цей вищий військово-морський навчальний заклад має славне минуле. Чорноморське вище військово-морське училище було створено 1937 року і за час свого існування підготувало для флоту тисячі офіцерів, 66 з яких стали адміралами і генералами. Дванадцяти його випускникам за мужність і героїзм, виявлені під час бойових дій, присвоєно звання Героя Радянського Союзу, багато морських офіцерів відзначені урядовими нагородами”, - зазначається у привітанні.

“Зараз Севастопольський військово-морський інститут є єдиним в нашій країні вищим військово-морським навчальним закладом, який здійснює підготовку офіцерських кадрів для українського флоту.

Спираючись на випробувані роками морські традиції, інститут дав путівку в життя багатьом молодим офіцерам і молодшим спеціалістам, що успішно виконують завдання із захисту морських кордонів України, гідно представляють нашу державу під час міжнародних навчань та в далеких морських походах”, - наголошується у привітанні.

Також у своєму привітанні віце-адмірал Ігор Тенюх зазначив, що за час існування незалежної України у військово-морському інституті пройшли навчання близько 4000 лейтенантів, а 273 офіцера здобули освіту оперативно-тактичного рівня. При інституті діє військово-морський коледж, де ведеться підготовка молодших фахівців для вітчизняного флоту.

“Досвідчений керівний склад, професорсько-викладацький і науковий колектив Севастопольського військово-морського інституту з розумінням ставляться до вимог сьогодення, докладаючи максимум зусиль для організації високого рівня навчання та якісної підготовки офіцерських кадрів”, - підкреслив у привітанні командувач Військово-Морських Сил ЗС України.

Віце-адмірал Ігор Тенюх побажав усім, хто пов’язав свою долю з морем та військовою службою, міцного флотського здоров’я, сімейного благополуччя, нових здобутків у зміцненні боєздатності та боєготовності українського військового флоту.Bookmark and Share