"Ситий кінному не піший, або чи цікавить українську політичну еліту проблема співвідношення доходів громадян в Україні"


17 липня 2007 року з ініціативи представників ряду громадських організацій Львівщини та окремих громадян було проведено 1-ий етап круглого столу на тему „Ситий кінному не піший, або чи цікавить українську політичну еліту проблема співвідношення доходів громадян в Україні”.
Питання про співвідношення доходів є найголовнішим питанням політики. Саме співвідношення доходів визначає не лише рівень життя в країні, не лише перспективи розвитку країни, але і рівень політичної культури, і рівень суспільної моралі. В сьогоднішній Україні уся „доросла” політика робиться на олігархічні гроші. Правила гри в українській політиці зорієнтовані не на інтереси народу і держави, а на інтереси тих же олігархів. Народ потрібен лише для того, щоби голосувати на виборах за олігархів і після виборів обслуговувати їхні інтереси.
Враховуючи вище сказане, ініціативна група з проведення круглого столу в складі: Олег Пелехатий, Володимир Ільків, Юрій Антоняк, Мирослав Нагірний, Богдан Дідич, Юрій Крвавич, Юлій Хвещук, Борис Корпан, Людмила Семенюк, звертається до громадян, громадських організацій, профспілок і політичних партій, а також вчителів, викладачів, науковців, медиків, спортсменів, підприємців, військових, працівників МВС, МНС та СБУ, інженерів, політологів, видатних громадських діячів, і зокрема до працівників засобів масової інформації з пропозицією:
- Сприяти поширенню інформації про проблему співвідношення доходів громадян в Україні серед широкого загалу українського суспільства;
- Враховуючи те, що Україна знаходиться напередодні виборів, ініціативна група пропонує політичним партіям – майбутнім учасникам виборів, розглянути можливість включення у передвиборчі програми питання про співвідношення доходів.
- Закликаємо виборців головним критерієм оцінки політичних сил вважати ставлення тієї чи іншої політичної сили до проблеми співвідношення доходів громадян в Україні:
1. включення чи не включення питання співвідношення доходів в передвиборчу програму партії чи блоку;
2. конкретні пропозиції партії чи блоку щодо шляхів вирішення зазначеної проблеми.
- Закликаємо громадян України вимагати від партій, що переможуть на виборах, виконання власних обіцянок щодо вирішення проблеми співвідношення доходів громадян в Україні.
Що дає вирішення проблеми співвідношення доходів громадян в Україні:
- Соціальна захищеність громадян сприятиме збереженню українського генофонду;
- Гарантовані можливості для самореалізації, що стане основою економічного та соціального розвитку України;
- Усвідомлення спільності інтересів всіх громадян України в незалежності від їх національності, мови спілкування, релігійних чи політичних переконань;
- На основі внутрішнього гармонійного розвитку Україна зможе зайняти гідне місце серед провідних держав світу.
Дострокові парламентські вибори в Україні повинні пройти під гаслом, яке могло би стати національною ідеєю для України „Україна єдина. Добробут для всіх, розвиток для всіх”.
За більш детальною інформацією, та при бажанні ознайомитись з матеріалами про проблему співвідношення доходів громадян в Україні звертайтеся за електронною адресою:
nupress@ukr.net
телефон у Львові: 8(032)297-54-91
20.07.2007
ЛЬВІВ


Bookmark and Share