В Миколаєві 23 сім'ї отримали ключі та ордери на квартири в новому будинку


В заході взяли участь заступник голови ОДА С.Карцев, заступник Миколаївського міського голови Т.Бугаєнко, директор Миколаївського регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву В.Федорончук, начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА М.Димитров, депутати облради В.Пащенко та М.Жук, нові власники квартир, журналісти місцевих ЗМІ.

Нові квартири отримали 23 сім’ї, серед яких 21 отримала державний пільговий довгостроковий кредит, а ще 2 – кредит комерційного банку за програмою часткової компенсації відсоткової ставки кредиту комерційного банку. Як зазначив під час заходу заступник голови ОДА, у 2006 р. в Миколаївській області на забезпечення молоді житлом з бюджетів всіх рівнів було виділено близько 4 млн. грн. (з державного бюджету - 2,4 млн. грн., обласного бюджету – 881 тис. грн., бюджету Миколаєва – 615 тис. грн. та бюджету Вознесенська – 70 тис. грн.), за рахунок яких було надано 24 кредити.

На 2007 рік передбачено близько 3,7 млн. грн. з бюджетів всіх рівнів, що дасть можливість надати 20 молодіжних кредитів. За 7 років діяльності регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за рахунок бюджетів всіх рівнів було надано 206 кредитів молодим сім’ям (в т.ч. 21 багатодітній) на загальну суму близько 17,5 млн. грн.

Загальна площа побудованого та придбаного житла складає близько 13,5 тис. кв. м. На сьогоднішній день на обліку на отримання пільгового довгострокового кредиту по Миколаївській області фактично перебуває близько 750 молодих сімей та одиноких молодих громадян, а на обліку на отримання часткової компенсації відсотків кредитів комерційних банків - близько 700 молодих сімей та одиноких молодих громадян. Під час церемонії С.Карцев вручив Почесні грамоти облдержадміністрації будівельникам та директору Миколаївського регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву В.Федорончуку.

Bookmark and Share