Донеччина готується до літнього оздоровлення дітей і студентської молоді


В інформації членів міжвідомчої комісії відзначено, що підготовка до літнього оздоровчого сезону вже почалася. Проведено документальну інвентаризацію дитячих здравниць, вирішуються питання фінансового забезпечення оздоровлення дітей і студентів, у тому числі пільгової категорії, проводяться тендерні торги по придбанню оздоровчих путівок.

Разом з тим відзначено, що дитячі здравниці не готові проводити на тендерній основі закупівлю продуктів харчування, медикаментів і інвентарю за кошти, що виділяються фондом соціального страхування.

Міжвідомча комісія затвердила Заходи щодо підготовки й проведення оздоровлення дітей і студентської молоді влітку 2007 року. Планується до 01.07.07. затвердити мережу дитячих оздоровчих установ, обновити базу даних курортно-оздоровчих установ та провести інвентаризацію не діючих оздоровчих установ.

У 2007 році традиційно будуть створюватися оздоровчі групи на базі дошкільних і позашкільних установ, шкіл - інтернатів, загальноосвітніх шкіл, професійно - технічних училищ, туристичних баз із денним перебуванням там дітей.

До 15 квітня планується провести огляд - конкурс дитячих оздоровчих установ, що проводиться щорічно.

Новинкою цього року стане нова графа в дитячих путівках, у якій потрібно вказати вид пільги, якщо вона є.

На оздоровлення дітей і молоді планується використати 12113,1 тис. грн.Bookmark and Share