Донецька ОДА реалізовує державну політику стосовно дітей, молоді, сімей та гендерної рівності


Підтримуючи творчу і обдаровану молодь, управлінням самостійно, або з молодіжними організаціями, проведено 10 фестивалів для різних категорій творчої молоді, 8 конкурсів та 12 програм і проектів. З метою розвитку підприємницької ініціативи молоді проведено регіональні тури Всеукраїнських конкурсів бізнес – планів підприємницької діяльності серед молоді «Молодий підприємець року».

Сприяючи вирішенню проблем зайнятості, молодіжними центрами праці Донецької області за 2006 рік працевлаштовано 1008 юнаків та дівчат. З них – 457 осіб на постійну роботу. Крім цього, молодим особам надані 1770 інформаційне – консультативних та навчальних послуг.

В рамках проведення регіонального туру Всеукраїнської акції «Молодіжні трудові загони – 2006» в області було сформовано 14 молодіжних трудових загонів, в яких працювали 202 особи.

Велика увага приділялася підготовці і проведенню літнього оздоровлення дітей і молоді соціально – незахищених категорій, котрі навчаються. Всього в області було охоплено оздоровленням більше 204,1 тис. дітей, що становить 43,3% від чисельності дітей 7-16 років.

Протягом року продовжували плідну роботу по вихованню дітей «Школа особистості» обласного центру підтримки дитячих громадських об’єднань, обласний центр військово – патріотичного виховання, Донецький обласний клуб юних моряків «Океан».

Колегія затвердила основні пріоритетні завдання на 2007 рік у сфері реалізації державної політики стосовно дітей, молоді, сімей та затвердження гендерної рівності в суспільстві на території Донецької області.

Bookmark and Share