“Ми варті найкращого!”


липня 2007 р. відбулася установча конференція Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Зелена успішна молодь». В роботі конференції взяли участь молоді зелені активісти Полтави. Новостворена обласна молодіжна громадська організація «Зелена успішна молодь» є добровільним, незалежним, неприбутковим громадським об’єднанням, що має на меті захист та задоволення соціальних, екологічних, економічних, творчих, духовних та інших інтересів, сприяння побудови громадянського суспільства в Україні та формування нової еліти держави.
На установчій конференції обговорювались результати проведеного 24-26 червня 2007 року в м. Черкасах першого Форуму «Зеленої молоді України». Молодіжні форуми є необхідними для розвитку молодіжного руху, спілкування активістів та вивчення і запозичення нових та перспективних форм роботи. Учасники конференції відмітили важливість цього заходу та висловили вдячність організаторам за його проведення, зокрема всім тим, хто доклав неймовірних зусиль для створення такої необхідної Всеукраїнської зеленої молодіжної команди для подолання існуючих проблем та сприяння реалізації ініціативної молоді. Це перший крок для створення потужної організації. Також говорили про завдання новоствореної організації, її майбутню діяльність, плани та перспективи.
Головою Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Зелена успішна молодь» обрано Оксану Чорноморченко. Учасники конференції затвердили Статут та обрали Правління організації.
Чорноморченко Оксана: «Я в зеленому русі вже більше трьох років. Для молоді більш ніж актуальний зелений рух, адже здоров’я – це наше минуле, теперішнє та майбутнє. Я молода і мене не може не турбувати ситуація, яка існує в нашій країні по відношенню до молоді. Таке враження, що наша доля нікого не цікавить, байдужість влади обурює. Зрозумівши, що цю ситуацію змінити на краще можемо лише ми самі, вирішили створити потужну молодіжну організацію, яка змусить владу сприймати нас, як особистостей і допоможе створити гідні умови для розвитку молоді Полтавщини. Ми зробимо все, щоб фраза, яку ми неодноразово чуємо від урядовців: «Молодь наше майбутнє» нарешті набула практичної якості».
Молодіжна громадська організація «Зелена успішна молодь» відкрита для вступу нових членів: окремих осіб та колективів. Думаємо, що гасло нашої діяльності “Ми варті найкращого!” не залишить байдужим нікого.Bookmark and Share