У Вінниці діятиме Комітет громадського контролю


Відбулась розширена нарада громадських організацій, на якій обговорювалось питання поєднання зусиль у боротьбі проти корупції, зловживань та порушень прав людини з боку керівників усіх ланок. У створені Комітету взяли участь Вінницька обласна молодіжна організація "Чумацький шлях", УНА-УНСО, МО "Молодь проти корупції", Демократична дія, Асоціація захисту прав медичних працівників та Асоціація захисту прав пасажирів.

За словами голови Вінницької обласної молодіжної організації "Чумацький шлях" Сергія Чумака, поштовхом для створення комітету стала велика кількість скарг, в основному від мешканців районів та сіл, про порушення їх прав. Проблеми виникають між громадянами та посадовцями і найчастіше виникають стосовно житлових відносин.

Організація "Чумацький шлях" також з 25 квітня 2005 року розпочне свою активну діяльність. Громадська приймальня новоствореного Комітету діятиме за адресою вул. Архітектора Артинова 42, тел. 57-92-52.

"Судді, начальники управлінь, начальники відділів надання субсидій, начальники ЖЕКів - це об`єкти корупції, які ми обов`язково контролюватимемо. Кожен чиновник має пам`ятати що його обрала громада, і вона має контролювати його дії", - сказав на прес-конференції представник організації "Молодь проти корупції" Дмитро Вєточкін.

www.civicua.org

Bookmark and Share