Турнір переноситься


Про уточнену дату та умови проведення дебатного турніру буде повідомлено заздалегідь.

Довідково:
Дебати – це міжнародна інтелектуально-творча гра, яка на даний час стала досить популярною серед студентської та шкільної молоді. Саме дебати дарують можливість досконало вивчити прийоми аргументації та переконання, розвивають критичне мислення, вчать прийомам ораторської майстерності та відкривають міжнародний дебатний простір.
Крім того, дебати як унікальна інтерактивна освітня методика, завдяки поглибленому вивченню та обговоренню теми, окреслюють актуальні проблеми сьогодення, дозволяють визначити їх причини та запропонувати досяжний та ефективний план дій для їх вирішення. Саме тому проведення дебатів сприяє виробленню стійкої громадянської позиції, формуванні власної точки зору та вихованню молодої всебічно розвиненої особистості.

Всеукраїнська громадська організація “Дебатна Академія”, що була створена у травні 2007 року представниками з різних регіонів України, займається розвитком та популяризацією дебатного руху в Україні. На даний час Дебатна Академія є потужним центром дебатного руху, який має розгалужену регіональну мережу та об’єднує активну та талановиту молодь України.

За додатковими питаннями звертайтеся за телефоном 8(067)-969-4740 або пишіть на e-mail: DebateClubUA@gmail.com.Bookmark and Share