Збірна України візьме участь у Чемпіонаті Світу з вуличного футболу серед безпритульних


Чемпіонат світу з вуличного футболу серед безпритульних є міжнародним проектом, метою якого є привернення уваги світової спільноти до проблем безпритульності серед дітей та молоді. Крім того, соціальна реабілітація через спорт наразі успішно використовується в багатьох країнах і, зокрема, в Україні.

Гравці української збірної – молоді люди, які в недалекому минулому знайшли свою «Дорогу до дому», позбулися нарко- або алкогольної залежності та «повернулися» з вулиці. Участь в Чемпіонаті – це шанс повернути своє життя на якісно новий рівень. Відповідальність за свою команду та свою країну сприятиме формуванню почуття відповідальності за свою долю в майбутньому та подальшій успішній соціалізації цих молодих людей.

Цього року на Чемпіонаті змагатимуться 48 команд (понад 500 учасників) з різних країн світу. Це вже четверта поїздка нашої команди. В попередні роки українська збірна входила до 10 найсильніших команд світу, а в 2005 році в Единбурзі (Шотландія) посіла третє місце. Фінальну гру Чемпіонату планують відвідати члени королівської родини Данії, а фіналісти Homeless World Cup отримують нагороди безпосередньо з рук принца Федеріка.

«На превеликий жаль, українська збірна, донедавна, потерпала від нестачі коштів під час підготовки до Чемпіонату. Однак при цьому, у всіх змаганнях грала достойно та результативно – розповів Олег Ваннік, співробітник Одеського благодійного фонду «Дорога до дому» – Національного організатора участі збірної України у Homeless World Cup, координатор Національного проекту «Вуличний футбол в Україні». – Ми раді, що знайшли в Форумі молодих лідерів України і у його засновника Ігоря Шевченка розуміння світової та соціальної значимості цієї події для нашої держави, і віримо в довгу та плідну співпрацю з Форумом».

Зі слів засновника Форуму молодих лідерів України Ігоря Шевченка, допомога збірній України в участі у Homeless World Cup відповідає одразу кільком основним напрямам діяльності Форуму: благодійність, здоровий спосіб життя та імідж України. «Маємо надію, що успішний виступ українців на Homeless World Cup не тільки позитивно вплине на долю хлопців та імідж України за кордоном, а й приверне увагу українського суспільства та відповідних державних органів до вирішення проблеми безпритульності в нашій країні» – сказав Ігор Шевченко.

Поїздка на Чемпіонат стала можливою, дякуючи благодійній допомозі компаній «Теленор», «Хенкель», «Спортмастер», РОДОВІДБАНК, інших організацій та осіб – учасників Форуму молодих лідерів України. Підтримка участі збірної України стала одним з перших проектів Всеукраїнської програми соціального партнерства «Доброчинна Україна», розробку якої наразі завершує Форум молодих лідерів України, благодійний фонд «Рідний Дім» та інші організації-партнери.

Bookmark and Share