AIESEC У ЛЬВОВІ ПРОВЕЛА АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ


До його роботи залучались іноземні молоді спеціалісти, що приїхали до нас в рамках міжнародної програми стажувань AIESEC. Це представники Єгипту, Канади, США, Туреччини, Китаю, Швеції та Польщі.

16 старшокласників відвідали тренінги з мистецтва публічних виступів, управління часом, лідерства, вміння організовувати та керувати командою та багато інших. Разом з цим представники професій в яких зацікавлена молодь провели сесії з профорієнтації .

Також в рамках роботи табору відбулась відкрита зустріч за участю іноземних стажерів, учасників проекту та представників ЗМІ. Журналісти могли особисто поспілкуватись з представниками Єгипту, Канади, США, Туреччини, Китаю, Швеції та Польщі, безпосередньо долучитись до роботи зі старшокласниками та стажерами, почастувати традиційні страви нашого інтернаціонального тренерського складу, більш детально дізнатись про саму роботу табору від його учасників.

З 6 по 19 серпня у Сихівському районі в школі Тривіта ( приміщення 72 школи) пройде другий англомовний табір для старшокласників.

За мету проведення проекту „Крок за кроком” представники AIESEC у Львові ставлять допомогу молодим людям у вирішенні питання профорієнтації, розвитку свого потенціалу та лідерських якостей. Адже AIESEC – міжнародна громадська організація, яка розвиває молодь і сприяє вирішенню суспільних проблем.

27 липня 2007 З повагою,
Віце-президент з Комунікацій AIESEC У Львові
Аляб’єва Наталія
mob.+380 97 330 31 90
WEB: http://www.aiesec.lviv.ua
http://stepbystep.aiesec.lviv.ua


Bookmark and Share