З В Е Р Н Е Н Н Я


З В Е Р Н Е Н Н Я

Шановний Вікторе Петровичу!

Інформуємо Вас про те, що 17 липня 2007 року чотирма всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями (Спілка Української Молоді в Україні, Демократичний Альянс, Молодий Рух, Фундація Регіональних Ініціатив) було утворено Моніторинговий комітет урядових молодіжних програм «Молодіжний Контроль», одним з завдань діяльності якого є здійснення громадського контролю за реалізацією тих проектів програм, які фінансуються зі статті Державного бюджету України на 2007 рік «Державна підтримка молодіжних і дитячих громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім'ї».
Варто відзначити, що здійснення громадського контролю покликано суттєво підвищити рівень довіри організованого молодіжного руху України і значної частини української молоді до процесу реалізації всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями програм, що отримали часткове фінансування від держави.
Хочемо зазначити, що моніторинг проектів програм проводитиметься з урахуванням практики, методологій та стандартів, які використовуються в Європейському Союзі для здійснення громадського контролю за реалізацією заходів, що отримують фінансову підтримку з бюджету ЄС. Проте, варто відзначити, що для здійснення запланованого ми потребуємо Вашого сприяння у питанні надання Комітету структурованої інформації про місце та дати проведення заходів, кількість учасників, основні цілі та завдання, які ставлять перед собою їх організатори.
З огляду на це, просимо Вас дати доручення відповідним структурним підрозділам Міністерства щодо системного збору цієї інформації та її завчасної передачі Комітету, або ж її опублікування на власному веб-порталі, наприклад, кожного 20-го числа місяця, що передує реалізації заходів у межах проектів. На наше переконання, це, безперечно, на порядок підвищить рівень поінформованості молодіжної спільноти України про діяльність як всеукраїнських молодіжних громадських організацій, так і Міністерства у напрямку здійснення молодіжної політики держави.
Окрім того, ми прагнемо особистої зустрічі з Вами, на якій маємо намір презентувати Вам переваги подібного роду співробітництва між Комітетом та міністерством як для всього молодіжного руху України, так і для відомства, яке Ви очолюєте.

З повагою, 26 липня 2007 р.

Від ВМГО СУМ в Україні

______________ /Неля Лавріненко/

Від ВМГО «Демократичний Альянс»

______________ /Василь Гацько/


Від ВМГО «Молодий Рух»

______________ /Любомир Грицак/

Від ВМГО «ФРІ»

______________ /Олександр Солонтай/


Bookmark and Share