Точка опори для дітей з особливими потребами


Насправді такі діти ні в чому не поступаються своїм однолітками. Це довела ГО «Новий рівень», провівши п’ятиденний наметовий табір «Точка опори».
23-27 липня 2007 року молодіжна громадська організація «Новий Рівень» провела п’ятиденний наметовий табір «ТОЧКА ОПОРИ» для 10 дітей, хворих на дитячий церебральний параліч. Діти-інваліди, які мають середню важкість захворювання займаються в Рівненському обласному центрі «Інваспорт», з яким МГО «Новий Рівень» співпрацює вже довгий термін.
Табір проходив поблизу с. Святе, Здолбунівського району. Особливістю табору «ТОЧКА ОПОРИ» стало те, що хлопці та дівчата з особливими портерами жили разом із двадцятьма здоровими однолітками в наметах. Усі діти на рівних правах брали участь у різноманітних розвиваючих іграх та особливих програмах – від інтелектуальних до театральних, займались за спеціальними методиками. Весь табір проходив у формі ігрового тренінгу. Така методика дозволяє зацікавити дітей та привернути їхню увагу, а також через ігри навчити їх різноманітним навичкам – від орієнтування на місцевості до командної взаємодії.
Діти, хворі на церебральний параліч, спілкуючись зі своїми однолітками, мали змогу адаптуватись до звичайного суспільного життя. Тим самим були стерті соціальні бар’єри, а «особливі діти» відчували себе на рівні зі здоровими однолітками.
Нажаль, проведення табору для дітей-інвалідів зіштовхнулося зі значними фінансовими проблемами. Тому, перед проведенням табору протягом 2-х днів 10 волонтерів з МГО «Новий Рівень» збирали кошти у сумі 1300 грн., що дало змогу частково покрити витрати на організацію заходу. Інші витрати взяла на себе євангелічна церква «Голгофа». Тому РММГО «Новий рівень» дякує усім, хто гаряче відгукнувся на заклики організації допомогти дітям-інвалідам. Завдяки вашій небайдужості та співучасті проведення заходу стало можливим, а діти отримали свою частку уваги та доброти.

Bookmark and Share