У вересні в Україні пройде олімпійський урок та олімпійський тиждень


В рамках олімпійського тижня й олімпійського уроку в усіх регіонах нашої країни відбудеться цілий ряд конкурсів, вікторин, змагань, спортивно-масових заходів. Почесними гостями уроків стануть олімпійські чемпіони, видатні спортсмени та тренери, члени Української академії спорту, Комісії атлетів НОК.

Всеукраїнський олімпійський урок цього року пройде під гаслом “Стань в ряди олімпійців” і присвячуватиметься 55-річчю участі українських спортсменів в Олімпійських іграх сучасності. Урочисте відкриття акції відбудеться в рамках святкування Дня фізичної культури і спорту 8 вересня на центральній вулиці столиці України.

Протягом трьох годин на Хрещатику на 17-ти спеціально розташованих спортивних майданчиках за участю наставників і видатних спортсменів, а також вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл проходитимуть тренування, змагання, різноманітні естафети та конкурси.

Вже третій рік поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту реалізовуватиме акцію щодо проведення олімпійських уроків у загальноосвітніх школах нашої країни. Минулі роки подібні акції відбулися у всіх регіонах України і сприяли пропаганді олімпійського руху та здорового способу життя. Тисячі діточок з різних куточків нашої країни отримали можливість познайомитися та поспілкуватися з олімпійськими чемпіонами та призерами, видатними спортсменами та тренерами. Школярі мали нагоду більше дізнатися про історію олімпійського руху, його ідеї та принципи, загартувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

Bookmark and Share