“Учень року - 2005”


Минулої п”ятниці в міському будинку культури м.Вознесенськ відбувся традиційний конкурс “Учень року”. Цей захід проводиться щорічно в нашому місті з метою підтримки молоді. Кращі учні шкіл змагаються за звання “найкращий учень міста”, кожен мріє стати стипендіатом міської ради.
Всі учасники гарно підготувалися. Виступи були цікаві – вірші чудові, пісні прекрасні, а танці запальні. В конкурсі “Візитна картка” кожен з учасників розповів про себе, про свої захоплення, мрії. Люблять наші учні і спорт, і літературу, і культуру. Захоплюються мистецтвом, турбуються про навколишнє середовище.
Але все ж такі вирішальним став інтелектуальний конкурс, який проводився в три етапи. Питання були цікаві і всебічні: і по математиці, і з історії, і з біології, фізики. Учні гарно на них відповідали, більше за всіх набрали балів Крет Маргарита та Гурмаза Ірина. Саме ці дівчата і вийшли у фінал конкурсу. ІІІ етап конкурсу визначив переможицю. Більшу кількість балів набрала Гурмаза Ірина, учениця 10 класу математико-інформатичного профілю ліцею “Інсайт”. Саме ця чарівна дівчина і стала ученицею року і отримала високе звання “Стипендіат міської ради”.

www.auc.org.ua

Bookmark and Share