URBAN Extreme-city


Eхtreme-city з`явилося завдяки зусиллям Молодіжного Парламенту Кременчука, Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, відділу у справах сім`ї та молоді, і звісно людини, без якої всього цього не відбулося - міського голови Миколи Володимировича Глухова, який виконав свою обіцянку, що дав молоді на зустрічі з нагоди Дня молоді.

Привітали молодь зі святом голова Молодіжного Парламенту Кременчука, депутат Автозаводської районної ради Катерина Долецька та заступник міського голови Василь Петрович Хоменко, який вправно осідлавши двоколісного сталевого коня, зробив пробний заїзд, перевіривши на міцність нове обладнання.

Після офіційного відкриття розпочалися показові виступи справжніх «гуру» екстріму, які дали змогу новачкам засвоїти дуже класні трюки. Захід охопив усі напрямки сучасної молодіжної урбанізованої культури. На глядачів чекали шалені трюки від ВМХу, тріалу, скейтбордінгу, роликів та брейк-дансу. Справжнім сюрпризом стали видовищні виступи екстремалів із Харкова та Москви.

Eхtreme-city відкрилося у рамках програми «Фестиваль «Extreme-zone», який пройде 02 вересня 2007 року на площі Перемоги.

Усіх молодих і екстремальних оргкомітет запрошує подавати заявки на участь у змаганнях на фестивалі. Форми заявок і додаткову інформацію можна отримати в приміщенні Комітету молодіжних організацій за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3; контактні телефони: 3-51-06, 74-35-00.

Хочеться сподіватися, що пропаганда суспільно-корисних форм молодіжної альтернативної культури, дозволить спрямувати зусилля молоді в конструктивне русло та позитивно вплине на процеси самовизначення і самовдосконалення молоді.

Отож, якщо ти сучасний і прогресивний - покажи новий рівень екстріму всій кременчуцькій тусовці, виступи на фестивалі «Extreme – zone»!

Bookmark and Share