Молоді “нашоукраїнці” взяли участь у бойківських фестинах


Молоді «нашоукраїнці» також взяли участь у фесті, зокрема, в організації рок-фестивалю. У Явору приїхали голова Молодіжного Союзу “Наша Україна” Степан Барна та члени тернопільської «молодіжки».


У Яворі також було розбито наметове містечко. Зранку Молодіжний Союз розпочав збір підписів на підтримку вимоги Президента Віктора Ющенка щодо скасування депутатської недоторканості. За два дні вдалось зібрати майже три тисячі підписів.


Фестиваль поєднав фольклорну (музичні та пісенні конкурси, літературні презентації, виставки образотворчого та бойківського ужиткового мистецтва) і наукову частини ( в рамках фестин відбулася конференція з питань збереження етнічної спадщини бойків).


До участі в програмі були залучені фольклорно-етнографічні та аматорські колективи Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей. Учасниками бойківських фестин також стали колективи вихідців із Бойківщини, які в силу історичних обставин опинилися за межами рідного краю. Також бойківчани показали всім охочим своє традиційне весілля.


Увечері розпочався концерт молодіжних рок-груп. А у наметовому містечку львівської «молодіжки» лунали під акомпанемент гітари українські народні та сучасні пісні, які привертали до себе увагу молодих людей, що проходили повз.


«Я отримав величезний заряд енергії від фестивалю. Важко передати словами те відчуття теплоти, спорідненості з природою, що панувало, я переконаний, у серці кожного учасника фесту. Крім цього ми можемо похвалитися великим обсягом виконаної роботи. Адже ми працювали на престиж «Молодіжного Союзу «Наша Україна». Думаю це завдання ми виконали на «відмінно», - поділився враженнями про перебування на Бойківських Фестинах голова львівського осередку Молодіжного Союзу Юрій Діканєв


Bookmark and Share