Пропозиції оргкомітету зі створення молодіжного крила партії „Народний Союз Наша Україна” у Волинській області


За результатами обговорення оргкомітет вносить свої пропозиції Центральному виконавчому комітету партії та відповідальним за створення молодіжного крила партії „Народний Союз Наша Україна” на всеукраїнському рівні.

1. Організація повинна об’єднати молодіжні громадські організації, які активно працювали під час виборчої кампанії Віктора Ющенка 2004 та „помаранчевої революції”, але одночасно з тим не бути коаліцією.
2. Організація повинна бути зареєстрована як всеукраїнська молодіжна громадська організація, згідно статуту чітко прив’язана до партії НСНУ.
3. Членство в організації повинно бути індивідуальним.
4. На керівних посадах в організації, як на всеукраїнському так і на регіональному рівні повинні бути члени партії НСНУ.
5. Партія НСНУ надає організаційну та матеріальну підтримку діяльності молодіжної організації. В регіонах – керівник молодіжної організації повинен працювати у партійній структурі на професійній основі.


Додатково:

Інформаційна записка про стан молодіжної політики Волинської обласної організації партії „Народний Союз Наша Україна”

З початку створення ВОО політичної партії „НСНУ” було прийнято рішення про активну роботу в молодіжному середовищі Волині. В більшості своїй це середовище має реформаторський світогляд, а тому є цільовою аудиторією нашої партійної структури. Тому декларація намірів незабаром вилилась в реальні заходи:
- 24.08.05. „Кольорове свято на дитячих щічках” (молоді активісти партії розмальовували дітей у національну та помаранчеву символіку, акція присвячувалась Дню Незалежності);
- 24.08.05. „Нагородження обдарованих дітей” (підтримка концерту обдарованих дітей, що проводився на центральній площі міста, вручення дітям подарунків, акція присвячувалась Дню Незалежності);
- 25.08.05. Організована поїздка до Києва на форум „Україна очима жінки” (18 волинських дітей віком 8-15 років);
В цей час чітко викристалізувалась ідея створення молодіжного крила партії, яке б активно займалося пропагандою ідей серед молоді регіону.
26 серпня 2005 року на Президії Ради партії було прийняте рішення про формування молодіжного крила партії. На пропозицію голови оргкомітету зі створення „молодіжки” Михайла Находа долучитися до формування цієї структури, відгукнулися представники найвпливовіших молодіжних організацій Волині: Центр молодіжних громадських організацій Волині „Наша Справа”, Асоціація молодих реформаторів (АМоРе), ВОО „Національний Альянс”, ВОО „Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, ВОО „Молода Просвіта”, ВОО „Студентське Братство”, ВОО „Альтернатива”, профспілка студентів Волинського державного університету імені Лесі Українки, студради Луцького державного технічного університету, Луцького інституту розвитку людини університету „Україна”, Волинської філії Міжрегіональної академії управління персоналом, Педагогічного коледжу. Таким чином 30 серпня відбулося перше засідання оргкомітету зі створення молодіжної організації НСНУ.
Зокрема було прийнято рішення про те, що молодіжне крило повинне мати форму молодіжної організації з чіткою пропартійною ідеологією. Організація повинна стати своєрідним буферним середовищем між молоддю Волині та партійною структурою НСНУ, так звана „школа кадрів” для партії.
З метою підвищення популярності партії у молодіжному та студентському середовищі 1 вересня до Дня знань було проведено україномовну дискотеку в Центральному парку м. Луцька, в якій взяло участь близько 2000 молодих людей, переважна частина яких є студентами місцевих ВНЗ.
Основними напрямками діяльності молодіжної організації в майбутньому ми визначили:
- Поширення демократичної ідеології серед молоді Волині;
- Закріплення національних традицій та принципів патріотичного виховання;
- Пропаганда здорового способу життя;
- Культивування у молоді екологічної культури;
- Залучення молоді та її підготовка до активної громадсько-політичної діяльності в лавах партії;
- Підтримка молодіжних ініціатив;
- Виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаційної роботи, формування навиків ефективної комунікацій;
- Формування майбутньої еліти нації, зокрема регіональної;
Всі ці напрямки будуть реалізовуватись через конкретні заходи, навчання, масові розважальні, виховні та екологічні акції.

Bookmark and Share