Як наші хлопці Копенгаген підкорювали!


Неприємність нашу збірну спіткала ще на шляху до Копенгагену, коли Фінляндські авіалінії загубили багаж всіх гравців збірної з усією формою. Багаж декількох повернули через два дні, решту – через вісім. Відсутність форми, білизни та особистий речей гнітили наших хлопців, однак позичаючи один в одного футболки та шорти, вони не падали духом і здобували перемогу за перемогою! Але навіть після повернення всього багажу, особливо тішитися своїми речами не було часу, оскільки вже на шляху додому ті ж авіалінії знову загубили багаж нашої збірної. Мабуть, гарячі фінські парубки не встигали його погружати на літак.

Наступною перешкодою на шляху до перемоги стали самі організатори. Основною ідеєю цього року стала боротьба з расизмом, тому всі дії були спрямовані на перемогу африканських країн. Особливого тиску наша збірна зазнала під час гри з збірною Ліберії, коли арбітр не дуже коректно назначить два пенальті в наші ворота, після чого українці зазнали поразки.
Однак, не довго прийшлось радіти організаторам чемпіонату, оскільки деякі представники африканських країн вирішили, що жити в Данії їм буде набагато краще. Деяких шукають до сих пір, щоб повернути додому....

Переможцем чемпіонату стала збірна Шотландії, яка і зупинила збірну України на шляху до кубку. Переможці отримали головний приз з рук Принца Федеріка, який був одним з найбільших вболівальників всього чемпіонату.

Незважаючи на всі перешкоди, наші хлопці повернулися повні енергії і ще більшої наснаги завоювати кубок Homeless World Cup наступного року. Наша команда стала справжнім прикладом того, як перебуваючи у важких життєвих обставинах, можна подолати свою залежність та почати змінювати своє життя на краще. Наша команда стала зразком порядності, відповідальності та справжньої командної гри. За що ми ними і пишаємося!

Принцеса Данії Крістіан, засновник Homeless World Cup Мел Янг та Принц Данії Фредерік
____________________________________________________

Участь збірної України в Чемпіонаті світу з вуличного футболу для безпритульних стала можливою завдяки підтримці компанії "Спортмастер", Олени Кочергіної, компанії "Хенкель", компанії "Теленор", Благодійного фонду Ігоря Шевченка, благодійного фонду Андрія Шевченка, Дениса Копилова, Олега Макарова, Андрія Колодюка, Дмитра Тарабакіна, Олексія Дідковського, РОДОВІДБАНКУ, благодійного фонду "Рідний дім", Олександра Кіфака, Сергія Коннова, Сергія Созановського, Ігоря Свєчкаря, Сергія Панова, Юлії Горб, Марії Коженкіної, Ольги Гриценко та Лесі Бридні.

Чемпіонат світу з вуличного футболу серед безпритульних є міжнародним проектом, метою якого є привернення уваги світової спільноти до проблем безпритульності серед дітей та молоді. Cоціальна реабілітація через спорт наразі успішно використовується в багатьох країнах і, зокрема, в Україні. Гравці української збірної – молоді люди, які в недалекому минулому знайшли свою «Дорогу до дому», позбулися нарко- або алкогольної залежності та «повернулися» з вулиці. Участь в Чемпіонаті – це шанс повернути своє життя на якісно новий рівень. Відповідальність за свою команду та свою країну сприятиме формуванню почуття відповідальності за свою долю в майбутньому та подальшій успішній соціалізації цих молодих людей.

Bookmark and Share