Фоміна: Складнощі з візою - перешкода інтеграції у світове співтовариство


Ця подія відбувалася в рамках «літнього табору». У ньому взяли участь 50 учасників з 21 країни cвіту - представники CDN.

За словами Ольги Фоміної, заступника глави ВОМО «Зелена молодь України», спів-голови CDN, «проблема візового режиму в Україні відома багатьом її мешканцям. Практично кожному бажаючому потрапити в яку-небудь країну Євросоюзу доводиться місяцями чекати на візу в посольстві. Зелена молодь вважає такий стан справ не просто несправедливим, а таким, що утискає демократичні права й заважає інтеграції в Європу, куди ми так прагнемо. Саме це й стало причиною проведення зазначеної вище акції. 29 липня молоді українські «зелені» разом зі своїми європейськими колегами провели справжню театралізовану постановку, спрямовану на залучення уваги з боку політиків і керівництва країни. У результаті акція мала успіх, була привернута увага українських ЗМІ, а рейтинг Зеленої молоді України, безсумнівно, підвищився. Вже у вересні планується виїзд у Македонію (яка також є членом CDN) для подальшого розгляду цієї теми, перетворення проведеного в Україні табору в кампанію, що також вказує на успіх молодих Зелених».

«Учасники акції мали можливість розважитися в Пуще-Водиці, де для них був організований цілий ряд заходів: презентація блюд і напоїв різних східно-європейських країн, beach-party біля пуще-водицького озера й багато іншого цікавого й корисного», - повідомила Ольга.

Джерело: Молодіжна правда

Bookmark and Share