На Волині завершився молодіжний міжнародний табір «Дика гра»


Для учасників табору організаторами була передбачена цікава програма – тренінги, навчальні лекції, інтелектуальні ігри. Також проводились спортивні змагання. Але кульмінацією табору стала 3-денна теренова «Дика гра», в процесі якої молоді хлопці та дівчата, розділившись на дві команди, мали змогу позмагатись у спритності, витривалості, вмінні виживати у непростих природних умовах. «Дика гра» розпочалась на третій день таборування, 2 серпня.
Завдання, яке стояло перед учасниками змагання, – заволодіти та втримати до кінця гри прапор команди супротивника, який знаходився у ворожому таборі. Виконання цієї вимоги згідно правил визначалось в результаті як чиста перемога однієї з команд.
Під час теренової гри команди «знищували» гравців суперника шляхом зриву нарукавної пов’язки. Кожен вояк носив на руці пов’язку відповідного кольору команди, яка була ознакою його «життя». Втрата пов’язки свідчила про «загибель».
Зірвані пов’язки передавались у спеціальний орган – Раду вищих спостерігачів, ї по їх кількості визначився результат гри. Так, сильнішою виявилась команда під назвою «Рись», яка здобула абсолютну перемогу, захопивши та втримавши стяг команди суперника, зберігши при цьому власний прапор та життя більшості своїх вояків.
Загалом на Волинь прибуло близько 60 молодих активістів білоруських громадських організацій з Мінська, Гомеля, Вітебська, Могильова, Гродно, Полоцька, Бреста тощо. Вони представляють молодіжні об’єднання різного спектру. Крім того, на табір приїхали представники організації «Silba» з Данії, Франції та Швеції.
Усі учасники змагання, незважаючи на примхи природи, нелегкі лісові умови, залишились дуже задоволеними від участі в грі та висловили своє бажання і надалі приїздити на подібні заходи Національного Альянсу. Деякі навіть загорілись бажанням провести схожі змагання у себе вдома.
Такий захід – хороша нагода для молодих людей поспілкуватись, перейняти один в одного досвід громадської діяльності, загартуватись фізично та розумово.


Інформ-відділ ВМГО «Національний Альянс»,
контакт: Ірина Качан, +38 066 702 26 42

Bookmark and Share