Союз молоді регіонів України провів свій З’їзд


Учасниками З’їзду стали понад 500 прихільників Союзу молоді регіонів України, серед яких члени СМРУ, депутати Верховної Ради України, депутати місцевих рад, лідери регіонального молодіжного руху.

Для участі у заході були запрошені представники керівництва Партії регіонів представники найбільших молодіжних громадських організацій з Росії, лідери всеукраїнських молодіжних громадських організацій України.

Під час офіційної частини яка почалася о 16-00, Голова Союзу молоді регіонів України, народний депутат України В.Хомутиннік доповів про роботу організації за 2 роки та розказав про основні напрямки роботи організації на найближчий період.

Захід пройшов у форматі вільної молодіжної тусовки, під час якого учасники у форматі ток-шоу позмагалися в ораторській та дискусійній майстерності, презентували найбільш цікаві регіональні проекти, подивилися виступи талановитих членів СМРУ з регіонів України, продемонстрували виставки карикатур, всеукраїнські та регіональні фотовиставки досягнень організації.

Під час концертної програми, яка відбулася по закінченні офіційної частини З‘їзду, перед делегатами та гостями виступили Comedy-Club Україна, Анюта Славська, група „Парад планет”.

Цим з’їздом Союз молоді регіонів України відкрив новий етап розвитку організації, який ставить за мету зробити якісно нову, популярну та цікаву для широкого загалу молоді організацію.

Додаткова інформація за телефоном:
(066) 793 49 25
Богданова Анна

Bookmark and Share