Іляшенко: молодіжна коаліція національно-демократичних сил не відображає більшість від всього громадського молодіжного сегменту демократії


На думку Голови МГО «Європейська молодь України» Іляшенка Віталія частина молодіжок материнських партій, які входять до передвиборчого блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» не відображають реальної більшості всіх демократичних молодіжних організації, які ефективно діють в Україні.
Ситуація, яка виникла навколо цього широкомасштабного утворення характеризується тим, що у деяких лідерів молодіжного демократичного середовища з’явилась необхідність отримати квоту у виборчому списку «Нашої України – Народної Самооборони», можливість якої реалізується тільки при консолідації навколо політичного блоку всієї демократичної молоді України.
До вагомої частини цієї коаліції, чи то з особистих міркувань та амбіцій, чи то з небажанням надавати їм належної оцінки, чи то зі способу утворення такого об’єднання не потрапили: ВМГО «Українська Студентська Спілка», ВМГО «Демократичний Альянс», ВМГО «Національний Альянс», ВМГО «Молода Пора», ВМГО «Республіканська християнська молодь», ВМГО «Студентське братство» і позапартійна та позаідеологічна ВМГО «Фундація регіональних ініціатив», яка насправді займається корисною справою – громадським контролем!
В даному випадку, відображення цієї частини сегменту на разі і в майбутньому складатиме вагомішу роль, ніж коаліція національно-демократичних сил, яка об’єднується лише під час виборів і невідомо чи сприятиме ця коаліція утворенню потужної ідеологічної молодіжної організації майбутнього.
Чи готова позбутися своєї християнсько-демократичної ідеології ВМГО «ХДСМ»? Чи відмовляться від своїх давніх традицій ВМГО «Молодий Рух», чи уособлюють лідери ВМГО «Молодий Народний Рух» справді молодіжний сегмент? Чи відмовляться всі вони від своєї власної історії ради нового політичного проекту?
Про роль організацій та важливість їх вкладу в розвиток демократії в просування ідеї євроатлантичної інтеграції України потрібно говорити і діяти не лише перед виборами та під час виборів, а й в період післявиборчого процесу.
Навіть якщо порівняти міжнародні зв’язки, реалізовані проекти в Україні, ідеологічне спрямування та досвід успішного проведення політичних компаній - показники будуть нерівними!

Bookmark and Share