Під час місячника безпеки дорожнього руху "Увага, молодий пішохід!" в Західному оперативному командуванні приділятимуть особливу увагу збереженню життя і здоров'я дітей та юнацтва


Час проведення місячника вибрано невипадково. Адже напередодні нового навчального року, коли школярі та діти дошкільного віку повертаються з місць відпочинку, зростає кількість нещасних випадків на дорогах, у результаті яких страждають діти.

В рамках місячника в частинах і підрозділах Західного ОК будуть проведені заняття з військовими водіями і власниками особистого транспорту з безпеки дорожнього руху та технічні конференції, під час яких для їх учасників демонструватимуться фільми відповідної тематики, виступатимуть працівники Державтоінспекції, тощо.

На працівників ДАІ у військах покладають великі надії. Їх планується залучати для проведення спільних патрулювань на дорогах з представниками військової служби безпеки дорожнього руху. У військових частинах за участю працівників ДАІ будуть проводитися технічні огляди автотранспорту, який використовується для перевезення людей, особливо шкільних автобусів, перевірятиметься доцільність установки тих чи інших дорожніх знаків. На командування частин та начальників гарнізонів покладено відновлення дорожньої розмітки на території військових містечок.

Комплекс спланованих заходів дозволить зменшити вірогідність дорожньо-транспортних пригод та підвищити культуру водії та дорожнього руху у цілому.

Bookmark and Share