На Труханівому острові збудують сучасний "Міжнародний молодіжний центр"


Програмою заходів Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА щодо підготовки та проведення у Києві чемпіонату Європи з футболу 2012 року передбачено реалізацію проекту ландшафтного парку “Міжнародного молодіжного центру” (ММЦ).

“Ідея створення “Міжнародного молодіжного центру” у нас визрівала дуже давно. Місцем розташування комплексу стане Труханів острів, тому проект ландшафтного парку був розроблений саме для підтримки екологічного стану на острові”,— повідомив учора “Хрещатику” начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА Сергій Березенко.

На території Центру передбачені зони психологічної релаксації, спортивних змагань, екстремального відпочинку і розваг, адміністративна зона, зона тимчасового проживання. Спорудять стадіон і спортивні майданчики, гольф-клуб, оздоровчий центр і спорткомплекс, оглядову вежу, прес-центр, 16 спальних котеджів, їдальні, ресторан-бар і навіть систему переробки відходів. Враховуючи досвід проведеного в Києві Євробачення, планують на території 7 га розмістити наметове містечко, яке зможе прийняти до 5 тис. чоловік. Першими його мешканцями стануть учасники і гості Альтернативного молодіжного непрофесійного чемпіонату Євро-2012, який планує організувати “ММЦ”.

“Міжнародний молодіжний центр” будуватимуть за системою залучення приватних інвестицій та бюджетних асигнувань. На площі 200 тис. кв. м розташують 20 тис. кв. м стаціонарних споруд і 40 тис. кв. м тимчасових. Одночасно на території парку може перебувати до 15 тис. осіб. Загалом на зведення комплексу доведеться витратити майже 35 млн грн.

Bookmark and Share