У Києві розстріляли міліційний патруль


Як вдалося дізнатися «Сьогодні» від жителів вулиці Горлівської, приблизно о 1.30 ночі на міліціонерів, що поверталися в гуртожиток, напали невідомі, пролунали 6-7 пострілів і двоє правоохранців були поранені. І хоча на місці ЧП досі збереглися плями, схожі на запечену кров, в ЦГЗ МВС України в Києві стверджують, що їм нічого не відомо.
НП сталася в спальному районі міста. Про це знають практично всі, проте в розмові з нами свідки категорично відмовлялися називати імена і прізвища: «На ментів місцеві напали, дізнаються, що ми всі бачили - і за нами «швидка» приїде...». Проте в анонімному режимі охоче розповідали про НП. За версією жінки, яка проживає в сусідній з гуртожитком дев’ятповерхівці, правоохоронці, що поверталися додому, з невідомої причини побили місцевого хлопця, а через декілька хвилин потерпілий знайшов друзів і помстився. Серед ночі пролунали сухі постріли («вони звучали зовсім не як петарди», - розповідали свідки), потім крики.

«Це був жах! Жах! Людей стріляли, різали! Один з міліціонер отримав гумові кулі в коліно і спину, другого порізали ножем», - розповідають свідки. За їх словами побоїще тривало лічені хвилини, потім нападаючі розбіглися. При цьому в столичному ЦГЗ МВС України, куди ми звернулися за коментарями, стверджують, що нічого не знають про подію. А на думку адвоката Тетяни Монтян, подібне мовчання може мати під собою достатньо банальне коріння: «У більшості випадків подібні бійки мають під собою побутове підґрунтя. Але оскільки ніхто не хоче признаватися, що, мовляв, я когось послав, а мені за це наваляли - подібні інциденти замовчуються».

«ForUm»
Bookmark and Share