У Черкасах відбувся "Лісовий КВН"


На фестиваль приїхали й зареєструвалися представники таких команд:
1. Бубмекс (Умань)
2. Дюшес (Київ)
3. Мандарин (Черкаси)
4. Холодно в чешках (Херсон)
5. Я валяюся (Херсон)
6. Бас-Стільника (Черкаси)
7. Тамара Павлівна (Чорнобай, збірня команд Бі-Бі-Сі й Акули пера)
8. Два осли (Черкаси, з учасників команди Нові ворота)
9. 7Я (Чернігів - Санкт-Петербург)
10. Муніципальний проект (Київ)
11. ЧІТІ (Черкаси)
12. Кактуси (Черкаси).

Вісім команд взяли участь в конкурсній програмі, інші просто добре провели час на природі в приємній компанії. І хоча деякі команди на фестивалі представляли по 2-3 чоловік з команди, цього було досить, щоб свято гумору вдалося. А звукооператор команди «7Я», що приїхала із Санкт-Петербурга, навіть додала фестивалю статус міжнародного.

Організаторами цього, за великим рахунком, експериментального заходу виступили Черкаська обласна організація Асоціації «КВН України» і Управління у справах молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

Команди зіграли одинадцять конкурсів, тільки один з них був домашнім, все інше писалося на місці. Був і чемпіонат з розминки, і пантоміми, і текстової імпровізації й багато чого іншого. Новинкою для Черкаського КВН були конкурси озвучки й відеоконкурс, які однозначно вдалися в більшості команд.

Незважаючи на велику кількість конкурсів, тусовочна частина заходу від цього не постраждала. Усім, хто приїхав на фестиваль, буде що згадати. Запам'ятається й дивно позитивна й дружелюбна атмосфера, що склалася на фестивалі.

Можливо, цьому сприяло те, що змагальна частина була зведена до мінімуму - оцінювали свої успіхи й невдалі спроби самі ж команди-колеги.
Переможця в чемпіонаті розминки й власника Лісового Кубка визначали, команди які не брали участь у конкурсі, а приїхали «потусити» - черкаські «ЧІТІ», «Кактуси» і «Я валяюся» з Херсона.

У фіналі чемпіонату розминки зустрілися - «Мандарин» і «Тамара Павлівна». Команда «Тамара Павлівна», що відмінно виступила у всіх конкурсах і стала власником першого Лісового Кубка.

Джерело: Молодіжна правда


Bookmark and Share