Завершився всеукраїнський табір Національного Альянсу «Легіонер – 2007»


Цьогорічний «Легіонер» був багатим на фізичні випробування та погодні перешкоди, які, проте, не завадили молодим людям з користю та цікавістю провести час у мальовничих українських Карпатах. Так, погодні умови, які щодня змінювались, допомогли учасникам таборування з впевненістю долати свої внутрішні страхи та недоліки, позбутися яких молодь і приїхала на вишкільний табір Національного Альянсу.
Мешкали молоді люди у наметах, харчувались власноруч приготовленою їжею, тобто була забезпечена максимальна ізоляція від зовнішнього світу. Щовечора відбувались ватри, на яких біля величезного вогнища молодь співала українських пісень та ділилась враженнями від прожитого дня.
Програма табору складалась із двох частин: фізичної та ідеологічної. Тобто поряд із спортивними змаганнями й фізичними навантаженнями молодь мала змогу отримувати інтелектуальний розвиток шляхом лекцій та професійних практичних занять. Так, учасники таборування прослухали лекції з історії України, національно-визвольного руху нашої держави, історії змагань ОУН-УПА, ідеології українського націоналізму тощо. Також проводились лекції про табірництво та професійні організаційні вишколи.
Щодо спортивних змагань, то найбільше запам’ятались таборовикам чоловічі та жіночі турніри з боксу та регбі. Саме у цих видах спорту молодь мала змогу показати свою завзятість та цілеспрямованість, декому взагалі доводилось долати свій страх та невпевненість.
Наприкінці табору було здійснено підйом на гору Сивуля, що також залишило неабиякий слід у пам’яті учасників таборування.
Оскільки завданнями табору є виховання у молоді патріотичного світогляду, виживання у складних природних умовах з метою формування сили волі та витривалості, то можна стверджувати, що в цілому табір був вдалим, адже зібрав більше ста молодих людей, бажаючих вдосконалити себе, перевірити свої внутрішні можливості, силу характеру, що більшості таборовиків і вдалося.
Важливим моментом було і те, що на таборі було строго заборонено вживати спиртні напої та палити тютюн. За порушення дисципліни таборовик примусово покидав табір. Такі умови існують для того, щоб спонукати молодь до ведення здорового способу життя та відповідальності перед самим собою та своїми побратимами.
«Наші табори – це не просто відпочинок, – каже чільник Національного Альянсу Ігор Гузь, який був комендантом «Легіонеру». – Ми ставимо за мету внутрішньо загартовувати молодь, готувати її до складнощів у житті реальному, прагнемо прищепити патріотичне почуття кожному, хто відвідав наш табір. Бо тільки сильна духом та національно свідома молодь здатна щось змінити у цій державі.»

Прес-служба ВМГО «Національний Альянс»
Контакт: Ірина Качан, тел.: +380667022642

Bookmark and Share