МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ ЗБИРАЄ АКТИВНУ МОЛОДЬ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


На відміну від минулорічного форуму „Національне та громадянське єднання – запорука незалежності України”, що був присвячений 15-ти річчю Незалежності України, цьогорічний форум присвячений 70-ти річчю утворення Полтавської області. Щороку збільшується не тільки сама кількість учасників форуму, але й кількість молоді залученої до участі в форумі з районів Полтавської області.

Протягом липня у рамках програми «Розвиток громадської ініціативи серед молоді», який реалізується за підтримки Східноєвропейського Демократичного Центру, для того, щоб допомогти активістам з районів розпочати громадську діяльність представники Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій провели ряд семінарів - тренінгів в Пирятинському, Глобинському, Кобеляцькому, Козельщанському, Кременчуцькому районах для місцевої молоді. Найактивніших учасників семінарів з районів запрошено до участі у триденному заході у таборі „Зоряний”.

22 по 24 серпня табір «Зоряний» збере сто найактивніших представників студентського та шкільного самоврядування, представників громадських організацій Полтавщини.

Робота форуму буде відбуватися у чотирьох комітетах, до яких залучені провідні експерти та модератори з питань розвитку молодіжної політики в Україні. Загалом, за три дні плідної роботи комітетами будуть розглянуті такі питання: проблеми і стан реалізації молодіжної політики, розвиток шкільного самоврядування, громадська ініціатива в районах, активізація сільської молоді.

Окрім стандартної роботи в комітетах, організатори також планують проведення різноманітних інтеграційних ігор, що мають на меті ближче познайомити та об’єднати молодь з різних районів. Нудьгувати не доведеться ще й тому, що кожен день буде насичений різноманітними спортивними та командними змаганнями.

Bookmark and Share