Сьогодні закінчила роботу "Літня дебатна школа"


Двері школи були відкриті для всіх, хто хотів познайомитись з правилами дебатів, вдосконалити свою майстерність та навички гри, поділитися знаннями з іншими, конструктивно та весело пограти в дебати, обговорити методично-організаційні питання дебатного руху в Україні, зробити крок до вдосконалення суддівства та отримати море задоволення від спілкування з друзями та однодумцями, ласкавого сонця та природи берегів Азовського моря!
Програма школи була побудована таким чином, щоб бути максимально цікавою та корисною для дебатера з будь-яким досвідом. Програма складалася з організаційної, навчально-методичної, ігрової та розважальної частин. Участь в окремих заходах школи була обов’язковою або факультативною (за бажанням). Мовами школи цього року були: українська, російська.
Перед учасниками школи з авторськими виступами виступили спеціальні гості:
- Юрій ГУСЄВ, підприємець, громадський діяч, один з засновників „Дебатної Академії”;
- Андрій ЄРЕМЕНКО, Голова спілки молодих політологів України;
- Олександр СОЛОНТАЙ, Голова ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ).
Під час школи були проведені тренінги з правил для початківців та досвідчених гравців; наради з регіонального розвитку, суддівства та розвитку шкільних дебатів в Україні; дебатний турнір за правилами Британського формату Парламентських дебатів, а також турнір з фан-дебатів.
Проведення школи стало можливим завдяки підтримці Українського Фонду підтримки реформ (керівник - Ігор Гринів). Також Всеукраїнська молодіжна громадська організація висловлює слова вдячності ректору Бердянського державного педагогічного університету Василю Кришку та керівнику Молодіжного клубу „Співдружність” м.Бердянськ Марині Масютіній.

З питань докладнішої інформації звертайтеся до ВМГО «Дебатна Академія»:
DebateClubUA@gmail.com
+38050-9972185, Кіра Шиманська
+38067-3055560, Анастасія МоскаленкоBookmark and Share