Заруба: Щоб активніше подорожувати, молоді потрібно більше інформації


Таку думку в ексклюзивному коментарі «Молодіжній правді» висловив глава ВМГО „Всеукраїнська молодіжна хостел асоціація” Дмитро Заруба.

- Які заходи можуть підвищити літню туристичну мобільність нашої молоді? І які з них повинні бути обов'язково впроваджені?

Перше - це проведення різних заходів, що популяризують туризм. Наприклад, як Всеукраїнський молодіжний туристичний фестиваль, що його проводить Всеукраїнська хостел асоціація. Відповідно, розробка спеціальних програм для молоді, для відпочинку. І також популяризація з боку держави через створення різних довідників, путівників.

У молоді завжди присутнє бажання побачити щось нове, просто необхідно дати їй потрібну інформацію: що є, що можна поїхати подивитися. Тобто туристичної мобільності серед молоді вистачає, просто необхідна інформація. Адже туризм не може розвиватися без реклами, без інформаційної підтримки.

- Нещодавно Ви очолили новостворену комісію Українського молодіжного форуму (http://www.mpravda.com/?lang=ua&pubId=26334). Чим вона буде займатися і яким чином буде сприяти розвиткові молодіжного туризму?

У першу чергу, це спільна діяльність тих молодіжних організацій, що яким-небудь чином займаються питанням молодіжного туризму, молодіжних обмінів. Крім цього - розробка пропозицій для державних органов стосовно нормативних документів, що регламентують розвиток молодіжного туризму. І знов-таки, популяризація через різні засоби масової інформації ідей розвитку молодіжного туризму.

Джерело: Молодіжна правдаBookmark and Share