Майбутній економічній еліті присвячується…


У найближчих планах керівництва нашої держави – вихід України на провідні позиції у світі, членство в ЄС , всебічний соціальний та культурний розвиток громадян… Але якби то банально не звучало, всі вище перераховані пункти можливі лише за сприятливих зрушень в економіці. Як їх досягти? Звісно, що за допомогою тих, які нестимуть свіжі ідеї на підприємницький ринок країни. Отже, постає запитання: як виявити молодих і талановитих? Це і є одним з найважливіших завдань Бюро. Але не тільки виявити, а й навчити, проконсультувати та надати першу допомогу в реалізації поставленої мети.
Керівник проекту – О.В. Паршин (Голова ВМГО “Колегія молодих управлінців та юристів”) – за освітою економіст, тому хто краще за нього зможе проводити навчальні тренінги та консультації. Але тренінги та консультування – це тільки початок… До обов’язкових пунктів програми також входить навчання бізнес-плануванню, надання правового захисту підприємцям, допомога у підборі персоналу, пошуку партнерів, працевлаштуванні, залучення інвесторів…Навчання в бюро відкриває перед вами безмежні можливості: це не тільки додаткові знання, практика, а також безцінний досвід спілкування з акулами бізнесових кіл України та нові знайомства, котрі в майбутньому можуть перерости у вигідне партнерство. Так, безперечно, Бюро – молода структура, але не зважаючи на «вік», вона вже має партнерів – це «ТрейдІнвест Консалтинг» – солідна компанія, котра вірить, що майбутнє за молоддю і вже надала своїх провідних спеціалістів для проведення бізнес-тренінгів.
Ваші плани збігаються з нашими? Хочете навчатися чи брати активну участь у роботі нашого Бюро? Вам потрібна порада, правовий захист? Звертайтеся за адресою – м. Київ, вул.. Володимиро-Либідська, 16, офіс 28, також можете попередньо зателефонувати – (044)5297006, (097)4810457, (067)5389580. З нетерпінням чекаємо на вас та ваші пропозиції!

І не забувайте, що наш проект створений у рамках реалізації Гранту Президента України для обдарованої молоді та за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Київської обласної держаної адміністрації. Отже, все перспективно та реально!

Медведчук Анастасія, прес-служба ВМГО Колегія молодих управлінців та юристів
homyshka@rambler.ru


Bookmark and Share