Підсумки Всеукраїнської літньої дебатної школи у Бердянську - оголошуємо переможців турнірів !


Переможці турніру „Економіка” – команда „Яка вам різниця?” (Роман Мельник з Харкова та Олена Садома з Хмельницького), фіналісти – команди „Екстрім” (Тамара Комісарова з Донецька та Ілля Зискунов з Бердянська), „Но намерз” (Михайло Рудаков та Ігор Величко з Донецька), „Їжачки” (Олександр Купрієнко та Кирил Кожемікян з Дніпропетровська).

Переможці фан-дебатів „Підсліпуватий Амур” – команда „Їжачки”, фіналісти – „Світло” (Марія Кравчук з Києва та Олена Садома з Хмельницька), „Но намерз”, „Мой хазяїн” (Євген Сакало та Олексій Безцінний з Харкова)

Проведення школи стало можливим завдяки підтримці Українського Фонду підтримки реформ (керівник - Ігор Гринів). Також Всеукраїнська молодіжна громадська організація висловлює слова вдячності ректору Бердянського державного педагогічного університету Василю Крижку та керівнику Молодіжного клубу „Співдружність” м.Бердянськ Марині Масютіній.

ДОКЛАДНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШКОЛУ:

звертайтеся до ВМГО «Дебатна Академія» - DebateClubUA@gmail.com, +38050-9972185, Кіра Шиманська, +38067-3055560 Анастасія Москаленко,

а також читайте -
http://www.fri.net.ua/loadnews.php?id=1555&page=1#fullnews


Bookmark and Share