Покажи новий рівень екстріму!


Захід збере всі напрямки сучасної молодіжної культури урбанізованих міст. На глядачів чекає стрітбол - безкомпромісний вуличний баскетбол, шалені трюки на ВМХ, тріал, скейтбордінг, графіті-шоу, виступи рок і реп команд.

Фестиваль буде абсолютно новим явищем - організатори забезпечують „євросцену” з якісним потужним звуком та світлом.

Проведенням саме такого фестивалю третій рік поспіль, дає змогу розвинути на високому професійному рівні суспільно-корисниі форми молодіжної альтернативної і неформальної культури в Кременчуці.

Організатором фестивалю є Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, а його проведення стало можливе завдяки міському голові Миколі Глухову, управлінню у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, відділу у справах сім’ї та молоді міськвиконкому та Молодіжному Парламенту Кременчука.

Усіх молодих і екстремальних оргкомітет запрошує подавати заявки на участь у змаганнях на фестивалі до 20 серпня 2007р. Форми заявок і додаткову інформацію можна отримати в приміщенні Комітету молодіжних організацій за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3; контактні телефони: 3-51-06, 74-35-00.

Хочеться сподіватися, що пропаганда суспільно-корисних форм молодіжної альтернативної культури, дозволить спрямувати зусилля молоді в конструктивне русло та позитивно вплине на процеси самовизначення і самовдосконалення молоді.

Отож, якщо ти сучасний і прогресивний - покажи новий рівень екстріму всій кременчуцькій тусовці, виступи на фестивалі «Extreme – zone»!Bookmark and Share