ФРІ заснувала щорічну літню школу для майбутніх лідерів


Табір відбувався із 17 по 20 серпня і географічно охопив такі куточки Закарпаття як високогірне озеро Синевир, найвищу точку України – г.Говерлу та місто Рахів (або „гуцульський Париж”).

Таборова програма була поділена на два блоки. Протягом першого, який тривав із 17 по 19 серпня, учасники прослухали лекції та тренінги координатора програми „Молодіжне право” Євгена Брижа (Полтавщина), тренера із розвитку організацій Олександра Коваля (Закарпаття), а також голови ВМГО ФРІ Олександра Солонтая. Кожен учасник зміг отримати нові знання із тем „Робота молодіжних організацій”, „Розвиток молодіжного руху в Україні”, „Залучення коштів (файндрейзінг)”, „Лідерство”, „Робота ОСС” та ін.

Учасникам табору окрім того була презентована моніторингова кампанія „Фундації Регіональних Ініціатив” „Молодіжна Варта”. У вільний від навчань час таборівці відвідали озеро Синевир, щорічний фестиваль етномузики „Трембіти кличуть”, а також мали змогу ознайомитися із місцевими звичаями та традиціями. Невід’ємним компонентом таборової програми також була вечірня ватра, під час якої лунали традиційні та сучасні українські пісні.

Другим етапом таборової програми став переїзд із Міжгірського району Закарпаття на Рахівщину, де відбулося сходження на г.Говерлу, присвячене 16-ій річниці незалежності України. 20 серпня учасники табору підняли на вершині державний та фундаційний стяги, а також виконали гімн України.

І навіть певні проблемні фактори (як погодні ,так і людські), що стояли на шляху до подолання Говерли, стали також своєрідним хорошим загартуванням для майбутніх лідерів, яким доведеться долати чимало перешкод для підкорення власних життєвих вершин.

Слід зазначити, що „Крок до лідерства” став дуже важливим доповненням до вже традиційного щорічного табору „Фундації Регіональних Ініціатив” „Лідер”. І якщо останній спрямований, перш за все, на досвідчених молодіжних лідерів-керіників організації, то „Крок до лідерства” має основним завданням виховання молодих людей- новачків молодіжного руху, надання їм необхідних знань та поштовху для розкриття їхніх лідерських якостей та громадської активності.

Bookmark and Share