Податківці Дніпропетровщини контролюють гральний бізнес


Співробітниками управління податкової міліції ДПА в Дніпропетровській області проведено понад 200 перевірок об'єктів грального бізнесу, в ході яких описано і вилучено більше тисячі ігрових пристроїв на загальну суму 12,7 млн. грн. Відносно посадовців підприємств - порушників складено 92 адміністративні матеріали, по яких, згідно рішень судів, до адміністративної відповідальності притягнуто 49 осіб, застосовано фінансових санкцій на загальну суму 20 тис. грн. Згідно рішень суду, конфісковано грального устаткування на загальну суму 620 тис. грн.

Описано 170 ігрових пристроїв на загальну суму 2,1 млн. грн. По виявлених фактах порушення чинного законодавства порушено три кримінальні справи за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст. 202 КК України (“Порушення порядку заняття господарською і банківською діяльністю” - штраф від 50 до 250 неоподатковуваних мінімумів або виправні роботи на строк до 2-х років, або обмеження свободи на такий же термін). Були накладені адміністративні арешти на активи семи суб'єктів господарювання, здійснюючих діяльність з порушенням норм чинного законодавства. 14 суб'єктів, що здійснювали діяльність без наявності ліцензії, повністю припинили роботу.

Довідково: гральним бізнесом в області займаєься 193 юридичних особи (з них 76 – у Дніпропетровську) та 66 приватних підприємців (17 – у Дніпропетровську).

Ці суб’єкти підприємницької діяльності придбали у цьому році майже 10 тисяч патентів. З них 95% - це патенти на гральні автомати, решта – на інші гральні місця (столи з рулеткою і для карт, кегельбани, більярд тощо). До бюджету надійшло 25 млн. грн. Це трохи більше одного відсотка у доходах місцевих бюджетів.

Bookmark and Share