Відбулась зустріч Івано-Франківської та Львівської організацій СМПУ


Під час зустрічі обговорювались проблеми молоді та студентства, а особливо – проблеми студентів-політологів. Чи не найголовнішою з таких проблем є, на думку Андрія Фармуги, недостатність практичної складової навчальної програми, наслідком чого часто стає нечітке уявлення майбутніх полтологів про реалії їхньої професії. Отже, студентам потрібно більше практики вже на етапі навчання у виші. Саме з цією метою Львівською та Івано-Франківською обласними організаціями СМПУ вирішено розробити проект Західноукраїнської конференції політологів, який би значною мірою позиціонував СМПУ як своєрідну профспілку, перш за все, для студентів, які ще навчаються, тобто майбутніх політологів. У рамках з’їзду найефективнішими формами, на думку Андрія Фармуги та Васаля Стефаніва, можуть бути самопрезентації, дискусії, тренінги, практично орієнтовані лекції досвідчених фахівців. Проведення таких заходів, безумовно, сприятиме підвищенню поінфорованості та набуттю практичного досвіду майбутніми політологами, а отже і подальшому розвитку вітчизняної політології.

Довідково: Інститут громадського лідерства – це унікальний навчальний заклад некомерційного типу на теренах України, в якому протягом року навчаються лідери громадських організацій, молодіжних осередків політичних партій, рухів та активна молодь.
Метою проекту «Літній ІГЛ» організатори визначили інтеграцію молодих лідерів, налагодження між ними зв’язків для створення нових спільних проектів, передача знань і навичок, які необхідні лідеру для здійснення ефективної діяльності.


Bookmark and Share