САМ і ФРІ: МОЛОДЬ БУКОВИНИ ВИМАГАЄ ВІД КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ ПРИПИНИТИ МІЖОСОБИСТІСНІ ЧВАРИ


Учасники «круглого столу» “Молодь не може бути поза політикою”, який відбувся 17 вересня у Чернівцях за участі керівників молодіжних організацій, звернулися з відкритим листом до керівництва держави із закликом припинити міжособистісні чвари, забути власні політичні амбіції та взятися за конструктивну роботу в інтересах держави, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Ініціаторами проведення «круглого столу» виступила Спілка активної молоді та Фундація регіональних ініціатив. В його роботі взяли участь понад 20 представників обласних та міських молодіжних організацій, які висловили свій погляд на суспільно-політичну ситуацію в державі.
Більшість учасників зібрання визнала, що корупційний скандал в оточенні Президента породжує у них зневіру, але аж ніяк не руйнує цінностей Майдану. Молодь Буковини переконана, що професіоналізм і невтомна робота все ж таки домінуватимуть у владних коридорах над корпоративним егоїзмом, окозамилюванням і самозакоханістю, влада в Україні буде чесною і дбатиме про інтереси держави.
За результатами обговорення учасники «круглого столу» ухвалили звернутися з відкритий листом до найвищих посадових осіб держави із закликом припинити міжособистісні чвари, забути власні політичні амбіції, глибоко усвідомити свою місію служіння українському народові та взятися за конструктивну роботу в інтересах держави.
Керівники молодіжних організацій Буковини висловили впевненість, що гасла Майдану є для Президента Ющенка тими ідеалами, які дозволять ухвалити нелегкі, однак правильні і прагматичні рішення: бізнес буде раз і назавжди відділено від влади, квотний принцип розподілу владних посад не застосовуватиметься при призначенні уряду, губернаторів, інших державних службовців, явище корупції на всіх рівнях влади відійде у минуле, громадська позиція буде братися до уваги при ухваленні державних рішень, зовнішня політика України стане чіткою, визначеною і прагматичною.
Відкритий лист підписали керівники 11 молодіжних організацій Буковини.

Bookmark and Share