Делегація молодих партійців з НСНУ відвідала Грузію і там з ними зустрівся Ющенко


Майже три тижні перебувала у Грузії на запрошення міністерства культури, охорони пам’яток та спорту цієї країни делегація молодих партійців з “Народного Союзу Наша Україна”. В ході зустрічей з урядовцями, депутатами парламенту і представниками громадських організацій Грузії обговорювалася низка важливих проблем, у тому числі питання українсько-грузинського співробітництва в галузі молодіжної політики. Зокрема, було досягнуто домовленості про співпрацю між молоддю з НСНУ та Єдиного Національного Руху Грузії.

Перебуваючи в гірському таборі “Патріот”, юнаки і дівчата з “Народного Союзу Наша Україна” та їхні грузинські однолітки зустрілися з Президентом України, Почесним головою НСНУ Віктором Ющенком, який відвідав табір разом з дружиною Катериною Ющенко та Президентом Грузії Михаїлом Саакашвілі. Главу української держави також супроводжував його перший помічник, член Президії Ради НСНУ Олександр Третьяков.


“Я дуже радий побачитися в Грузії з українською молоддю, і я вдячний грузинському урядові за цю можливість для наших дітей. Це добрий обмін, і таким чином наші унікальні країни ставатимуть ще ближчими”, – наголосив Віктор Ющенко. Дізнавшись, що деякі молоді українці вивчають грузинську мову і цікавляться грузинською культурою, він запропонував Михаїлові Саакашвілі розглянути можливість встановлення при Президентові Грузії стипендій для навчання обдарованих студентів з України.

Bookmark and Share