Форум молодих лідерів України відсвяткував День Державного Прапора України


Відкриваючи урочисте громадське зібрання засновник Форуму молодих лідерів України Ігор Шевченко зазначив: «Ми впевнені, що сьогоднішнє урочисте громадське святкування започаткує добру традицію урочистого святкування та вшанування Державного Прапора України на довгі роки».

Також до учасників зібрання з вітальними промовами звернулися Інна Новак, засновник та директор Міжнародного центру протоколу та етикету (партнер Ініціативи), В’ячеслав Брюховецький, президент Києво-Могилянської Академії та Кирило Чупринін (дворазовий Чемпіон Світу в складі української команди на Чемпіонаті Світу «Найсильніша нація планети»).

Учасники святкування мали можливість залишити на білому полотні свої побажання Державному Прапору України та пропозиції щодо заходів популяризації прапору, а також взяти участь в урочистій ході з національним прапором центральними вулицями Києва зі стаціонарним встановленням прапорів на дахах будинків організацій-партнерів заходу.

Після закінчення урочистого громадського зібрання, учасники вирушили ходою до місць встановлення державних прапорів України. По дорозі учасників ходи вітали заступник Голови правління «Родовід банку» Євген Едвабкін, директор юридичної фірми «Салком» Валерій Лукомський, співвласник магазину «Роксолана» Олена Добруцька.

Завершилося святкування на площі перед Національним театром опери та балету. Перехід до цієї останньої зупинки нашої ходи став справжньою перевіркою на патріотизм, і не зважаючи на шалену спеку до стін Оперного театру дійшло близько 50 учасників ходи. На площі біля театру учасників вітали Петро Чуприна, директор театру, Василь Кисіль, старший партнер юридичної фірми «Василь Кисіль та партнери» та Олег Скрипка, відомий український співак.

На завершення ходи та святкування учасники заходу разом із Олегом Скрипкою емоційно, патріотично та дзвінко без музичного супроводу заспівали Гімн України на честь Дня Державного Прапора України.

Участь у святкуванні взяли також Олексій Антонюк (Президент Спілки перукарів України), Сергій Коннов (Президент Асоціації правників України), Тетяна Попова (Президент Інтернет Асоціації України), Олесь Санін (відомий український режисер), Лері Вінн (український співак), Сергій Притула "Тернопільський Сірий" (Comedy Club Україна) та інші відомі українські особистості. До святкування долучилися і представники української діаспори.

Медичний супровід заходу здійснювався Клінікою невідкладної медицини 311.

Починаючи з сьогоднішнього дня Державний прапор постійно майорітиме на дахах будинків по вул. Межигірській 3/7, вул. Сагайдачного 17, вул. Хрещатик 12, вул. Б. Хмельницького 3Б та вул. Б. Хмельницького 17/52. Протягом року планується стаціонарне встановлення близько 300 національних прапорів на дахах будинків по всій Україні.

Вдячні усім форумчанам, хто святкував цей світлий День разом з нами! І впевнені, що наступного року ми будемо святкувати це свято разом із тисячами наших співвітчизників!

Слава Державному Прапору України!

Слава Україні!

P.S. Акція привернула увагу багатьох представників засобів масової інформації, в тому числі, і представників телебачення. Тому, дивіться про наше святкування сьогодні ввечері у новинах!Bookmark and Share