МОЛОДІЖНИЙ КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ


Організаторами футбольного турніру виступили Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, а також державні органи, що опікуються питаннями молоді та спорту - управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та відділ у справах сім`ї та молоді Кременчуцької міської ради та особисто міський голова Микола Глухов та керівник фракції „Блок Юлії Тимошенко” в міській раді Олег Мейданович Бабаєв. Спонсорами Кубку виступили торгова марка „Фарро”, Кременчукм”ясо, сухарики „Флінт”, музичний салон „Бомонд” та інформаційні партнери Авторадіо та часописом „Автограф”.

Участь у турнірі взяли вісім команд з різних куточків Полтавської област: команда „Юність” з Машівського району, „Старт” з Пирятинського району, „ФК Удай” Велика Круча, „Союз” Козельщинського району, „Штурм” Кременчуцького району, „Дніпро” з м. Комсомольск, команда Молодіжного Парламенту Кременчука і збірна команда журналістів Полтавської області –„Press”.

Змагання розпочалися в суботу 25 серпня о 10-00 на Центральному пляжі Кременчука. Відкрили турнір представники міської влади заступник завідувача відділу у справах сім`ї та молоді Усанова Ольга Петрівна, депутат міської ради, голова постійної комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту та засобів масової інформації Урін Олександр Вініамінович, депутат обласної ради Дряпіка Юрій Максимович. Виступаючі подарували капітанам капітанські пов”язки та привітали зі святом спорту, молоді та краси.

Крім видовищного футбольного шоу на глядачів та учасників Кубку чекала культурно-розважальна програма з запальними виступами групи підтримки. Під час великої перерви першого дня дівчата зачарували всіх показом футбольної моди з екологічно чистих продуктів, таких, як політеленові пакети, жовто-блакитні стрічки, карти. Такої феєрії моди мабуть не було на жодному показі в Парижі. На кожній моделі крім незвичаного одягу, який підкреслював індивідуальність кожної дівчини, можна було спостерігати ще більш незвичайний боді-арт.
Але футбол не був би святом для всіх, якби був би лише грою. Упродовж двох днів кожен бажаючий міг прийняти участь у конкурсах, що проходили на пляжі, та отримати подарунки від сухариків „Флінт” та музичного салону „Бомонд”.
Фінальні змагання, які визначать володаря третього Молодіжного Кубку Полтавщини, пройшли наступного дня, у неділю.

Не зважаючи на теплу та дружню атмосферу, яка панувала на турнірі, на футбольному полі під час матчів була запекла та безкомпромісна боротьба, безліч цікавих моментів, красені голи та відмінна гра воротарів.

У фіналі зійшлися команда „Старт” з села Усовка Пирятинського району, які цього року дебютували на турнірі та переможці минулого року, командою „Дніпро” з міста Комсомольск. Після першого тайму рахунок навіть не відкрився, другий тайм був більш напруженим, так як команди були однаково сильними та професійними. Післяматчеві пенальті 5:4 (0:0 в основний час) і вирішили долю переможця цьогорічного турніру команду „Старт” з с.Усовка Пирятинського району. Друге місце посіла команда „Дніпро” з міста Комсомольск. Третє місце дісталося команді „ФК „Удай” з Великої Кручі Пирятинського району, яка теж в серії післяматчевих пенальті перемогла команду „Штурм” з рахунком 4:3 (1:1 в основний час).

Командою „ФК „Удай” особисто опікується перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Близнюк Іван Федорович. П”яте місце посіла команда „Молодіжний Парламент”, перемігши команду „Союз” з Козельщинського району у серії післяматчевих пенальті з рахунком 1:0 (1:1 в основний час).

Цьогорічний турнір ознаменувався серією пенальті майже у всіх іграх, такого в історії Кубку ще не було.

Участь у турнірі брали не професійні команди, а хлопці, які просто грають у футбол. Грають заради гри і в майбутньому хочуть досягти високих результатів. Це доводить перемога команди „Старт” з с.Усовка, звичайних хлопців, які не маючі гарного поля для тренування, а лише велике бажання та жагу до результату здобули перемогу.
Цього року можна вже з упевненістю сказати, що Кубок дійсно став візитною карткою нашого міста і гарна традиція футбольного свята продовжиться і наступного року.
Bookmark and Share